Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van így arra,...

Mennyi esély van így arra, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Egy hete nem jött meg.Már csináltam tesztet is, 3-at is, de mind a 3 negatív lett. Orvosnál is voltam, ő is azt mondta hogy nem vagyok terhes. A prolaktin szintem sem magas, már meg lett nézve. Nem tudom, hogy létezik-e olyan, hogy még nagyon korai a terhesség és azért nem mutatta ki a teszt..meg az orvos is azért nem tudta megmondani tapintás alapján...Ha valakinél volt már ilyen vagy esetleg tud valamit a korai terhességről, az légy szíves írjon nekem....nagyon félek hogy valami komolyabb bajom van....Tüneteim csak annyi hogy mostanában mindig ennék..meg egy kicsit fáj a mellem...de az is jobban csak reggelente... nagyon örülnék ha baba lenne a dologban ...de közbe meg félek is hogy valami nagyobb bajom van... :(

2013. dec. 20. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolsó aktus, amiből a baba foganhatott?
2013. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előtte való nap mikor meg kellett volna jönnie...ami dec 12. én volt...de amúgy szinte mi minden nap együtt vagyunk... :)
2013. dec. 20. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem te kérdezted ugyanezt tegnap is? Csak ott még a prolaktin pontos értéke is meg volt adva.


Ha nem mutatja a teszt, orvos se látja, akkor még tüneted se lehet!

Azt fix, hogy beképzeled!

Teljesen meggyőződni egyébként csak úgy tudsz, ha két hét eltelik szex nélkül és úgy lesz negatív a teszted. Ha ennél közelebbi aktusból lennél babás, azt még nem mutatná.

2013. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...Majd csak kiderül már hogy igen vagy nem....
2013. dec. 20. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:

ha dec. 11-én meg is történt, most ágyazódik be kb. semmit nem kell még látnia a dokinak és a tesztek sem jelzik még, hiszen csak ezután indul meg a hcg termelés

ha 26-ig nem jön meg, akkor lehet tesztelni reggeli vizeletnől, de kevés az esély, hogy menstruáció előtt 1 nappal teherbe ess

2013. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztatást.... :) Nem éppen egy nappal a menstruációm előtt gondoltam hogy összejött a baba...hanem mondjuk 5-6 nappal előtte...és ezért nem jött meg...köszönöm hogy írtál... :)
2013. dec. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!