Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy tegnap d. u....

Létezik, hogy tegnap d. u. pozitívat teszteltem halványan . Ma reggel meg negatívat? Számomra ez felfoghatatlan . A nem várt mensi dec.26.

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha másfajta tesztel csináltad akkor létezik.De 6 nappal vagy a nemvárt előtt,ne stresszeld magad,én is állandóan ezt csináltam és nincs értelme.
2013. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ugyan az volt a teszt :/ :)

Nagyooon várjuk a pozitívat :) Próbálok nyugodt lenni.

2013. dec. 20. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Létezik.

Egy, ha más tesztet használtál, vagy kettő, ha nem ugyanolyan koncentrált pisiből csináltad.

Én, amikor terhes lettem a kisfiammal, 2 tesztet csináltam, egyet délután kíváncsiságból, ami erős pozitív lett, viszont előtte órákkal nem voltam pisilni, mert nem voltam otthon és hazaérve egyből tesztet csináltam. Másnap pedig biztos, ami biztos alapon csináltam tesztet reggel és halványabb pozitív lett, viszont valamikor hajnaltájban voltam pisilni. 2 egyforma tesztet csináltam. Csak valószínűleg a délutáni koncentráltabb lett, mivel előtte órákig nem voltam tényleg pisilni.

2013. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te pedig valószínűleg még korán teszteltél, hisz még csak nem is lenne itt az ideje a vérzésednek, ezért még nincs annyi HCG a szervezetedben, hogy azt a nap bármely szakaszában végzett bármilyen teszt kimutassa, bármilyen vizeletből.

Tehát egy pár nap múlva már valószínűleg bármelyik teszt pozitív lenne.

2013. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Voltam már terhes missed ab lett a vége :( Ezért vagyok nagyon rá állva nagyon szeretnénk... 28.-án csinálom a következőt remélem az lesz amit várunk :) ( A melleim nagyon fájnak)
2013. dec. 20. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne stresszeld magad, az soha nem tesz jót!!


Nyugodj meg, ne izgulj, sokkal könnyebb lesz minden :)

2013. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát a tegnapi halványka óta , titkon nagyon boldog és nyugodt vagyok, reménykedem :)
2013. dec. 20. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok :)
2013. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, hogy még annyival a nem várt előtt vagy, hogy nagyon alacsony a hcg szint, és a vizelet koncentrációja erősen befolyásolja a csíkok számát..... Szorítok, hogy minden rendben legyen! Írd majd meg ha teszteltél újra!
2013. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképp írok, és köszönöm :)
2013. dec. 20. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!