Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik naptól kezditek az ovu...

Melyik naptól kezditek az ovu tesztelést, reggel, vagy este?

Figyelt kérdés
Pont ovukor jó együtt lenni?
2013. dec. 18. 14:00
 1/2 FKKTorp ***** válasza:

27-28 naposak a ciklusaim. Én a 9.napon kezdtem az ovu tesztet, eddig negatív volt, ma vagyok a 13.napon. A tesztet este csináltam minden nap koncentrált vizeletből. Tehát 1-2óráig nem mentem wcre és kevés folyadékot fogyasztottam.

Az együttlétre azt mondják, hogy előtte, aznap és utána is érdemes, de inkább 2 naponta mint naponta.

2013. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban csináltam először, mert kellett a hormonvizsgálathoz. Én a legrövidebb ciklusomat vettem alapul, az 27 napos volt. A teszthez adott táblázat alapján így a 11. napon kezdtem a tesztet, kora este úgy, hogy előtte 3 órán keresztül nem ittam és nem voltam WC-n. Nagyon-nagyon halványan volt rajta második csík. Másnap ugyanabban az időben újra teszteltem, aznap már nagyon erős volt a csík, épp egy picivel halványabb, mint a kontroll csík. Harmadnap (13.nap) lett a két csík egyformán erős. Én azt olvastam, hogy a teszt pozitívvá válásától számolva legalább 24 óra múlva, de 48 órán belül érdemes.
2013. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!