Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt, először (1...

Clearblue teszt, először (1 perc múlva) negatív, aztán rá 1 órára pozitív?

Figyelt kérdés

Lakótársam a mai napon csinált egy Clearblue tesztet, digitális, ami plusz jelet, vagy negatív jelet mutat ki.

Ahogy megcsinálta, rá egy percre negatív volt az eredménye, most viszont, kb egy órával már pozitív.

Melyik eredmény a helyes?



2013. dec. 20. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg 1 óra múlva már nem érvényes a teszt, de érdemes neki holnap reggel másfajtát is csinálnia. Nekem a digitális cb ha pozitív volt mindig volt baba, bár nekem egyből pozitív lett.
2013. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy 3 percig még változhat az eredménye a használati útmutató szerint, és a három percet nem várta ki, hanem csak a kb. 1-t, mire kijött a minusz jel.
2013. dec. 20. 20:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Csináljon reggel egy másikat. A használati útmutató szerint!!! Várjon 3 percet, és egy óra múlva már ne nézegesse!
2013. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Barmi lehet, ha a masodik csik vastag, akkor nagy az eselye. Nekem is kesobb mutatta ez a teszt a masodik csikot, amikor koran teszteltem.
2013. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem csík jelenik meg, hanem egy +, vagy egy - jel.


Köszi mindegyikőtöknek azért.

2013. dec. 20. 20:56
 6/16 anonim ***** válasza:
csináltok uj tesztet?
2013. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Most este elmentünk gyógyszertárba, és vett kettő tök más típust.

Az egyiket megcsinálta, negatív lett neki, de mint kiderült enyhén szólva rossz módját választották a védekezésnek, szóval holnap reggel megcsinálja még a másodikat is.

2013. dec. 20. 22:29
 8/16 FKKTorp ***** válasza:
Csináltatok újabb tesztet? Mi lett az eredmény? Mikor kellene megjönnie?
2013. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egy hete pénteken kellett volna...

Éjszakás volt, szóval ha felkel, akkor zavarom mosdóba.

2013. dec. 21. 09:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, plusz jon ki vagy minusz, en is igy ertettem... A plusz is ket csik:) Ehhez irtam, ha a vizszintes csik is ugyanolyan vastag, akkor lehet eselyes. De majd kiderul az ujabb teszteleskor.
2013. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!