Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt, először (1...

Clearblue teszt, először (1 perc múlva) negatív, aztán rá 1 órára pozitív?

Figyelt kérdés

Lakótársam a mai napon csinált egy Clearblue tesztet, digitális, ami plusz jelet, vagy negatív jelet mutat ki.

Ahogy megcsinálta, rá egy percre negatív volt az eredménye, most viszont, kb egy órával már pozitív.

Melyik eredmény a helyes?



2013. dec. 20. 20:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, ez is ugyanúgy értendő.

Digitálisról van szó, tehát ennek olyan a kijelzője, mint egy lázmérő.

Vagy --t jelent, vagy +-t. Nincs rajta olyan, hogy halványan, vagy erősen látszik. Ebből kifolyólag tökéletesen igaz rá, hogy egyforma a kettő csíkja.

2013. dec. 21. 10:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Na megcsinálta reggel a tesztet?
2013. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, éjszakai műszakja volt. Majd kb. egy körül, fél kettő körül kel fel.
2013. dec. 21. 11:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Na mi történt? :) Én kedd reggel csináltam ugyanilyen tesztet, határozottan negatív lett, pár órával később mikor ismét nézegettem, akkor is határozottan negatív volt. S azóta meg is jött :)
2013. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hasgörccsel, és szokásos havi bajjal ébredt, szóval nem volt rá szükség. :)

Nincs 10 perce, hogy felkelt.

2013. dec. 21. 14:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Digitalis, en meg nem vettem eszre, bocs:) Az nekem mindig egyertelmu volt, soha nem lett kesobb pozitiv.
2013. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!