Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseget kérnék. Legnagyobb...

Segitseget kérnék. Legnagyobb örömömre nem jött meg tegnap. Igaz fájdogál a hasam néha. Nem akarom magam elbízni de szerintetek van rá esély hogy terhes vagyok? Elôre is kőszönöm

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megmondani

TESZTELJ

2013. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Ismered ezt a viccet?

-Mennyi az esélye, hogy egy budai panelház 10. emeletén kedden délben benéz egy krokodil?

-50-50%. Vagy benéz, vagy nem ;)


Pont ennyire tudjuk megmondani hogy terhes vagy-e: vagy igen, vagy nem.

2013. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
amíg nem jön meg esély mindig van. de ezt csak egy teszt tudná megmondani
2013. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, én mikor csak pár órát késett már akkor tudtam. nekem kb pontosan jött meg vagy egy két nappal előtte és délelőtt, kora délután. de amikor a 28. nap este sem volt semmi, akkor tudtam hogy 2.5év után összejött :) nekem aznap és másnap is görcsölgetett a hasam, szúrt, feszült, de nem jött meg, ma vagyok 6 hetes és megyek dokihoz :) nekem szombaton kellett volna megjönnie, de hétfő délután, sok pisilés után pozi volt már a teszt, azt kedd reggel erősebb pozi és szerdán már erősebb volt a teszt csík mint a controll csík. tehát én bizakodnék a helyedben. ezek szerint ma már két napja késik. ma még vannak nyitva üzletek :) hajrá, tesztelj. :) üdv.: koczy
2013. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia, mizu? megjött? teszteltél?
2013. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget :) nem jött meg de hétfõ reggel véreztem egy nagyon picit és azòta semmi..ez mi lehet?
2013. dec. 25. 15:20
 7/14 anonim ***** válasza:

Basszus...a teszt eszedbe jutott már ??????

Most komolyan kérdem...

Mit vársz ? Hogy belelássunk a méhedbe ??

2013. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát a 7es válaszoló elég lényegre törő :) de igaza van ebből akármi lehet. én egy picit sem véreztem, de van aki igen, ahogy tudsz tesztet venni szerezz be egy két darabot :)
2013. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg most sem jott meg..joviheten megyek nogyogyaszhoz :)
2013. dec. 31. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Na ne mond hogy azóta se teszteltél !!!! ????
2013. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!