Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy orvosi vizsgálat akadályoz...

Egy orvosi vizsgálat akadályozhat egy esetleges beágyazódást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy buta kérdés, de ilyenkor folyamatosan agyal az ember. Van egy kis folyásom, meg kicsit viszketek, és gondoltam, hogy ma megpróbálok még elmenni egy dokihoz, nehogy nagyobb baj legyen. Ha pl sikerült a baba, egy orvosi vizsgálat nem befolyásolhat semmit? 28-ra nem várom. Tudom, hogy terhesen is vannak vizsgálatok, de akkor már biztos helyen van a baba.
2013. dec. 23. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel kenetvételkor nem a méhedbe nyúlnak fel, ezért nem kell aggódnod! Drukkolok! :-)
2013. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sima nögyógyászati vizsgálat nem befolyásolja.
2013. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj emiatt, az tuti.
2013. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Viszont egy "henteshez" kaptam időpontot. :-(
2013. dec. 23. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
keress magán orvost.
2013. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!