Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? A vérvételemrő...

Lilibogyó kérdése:

Terhes lehetek? A vérvételemről (amit a ciklus 18. napján vettek) telefonon, csak annyit közöltek, hogy 93-as a progeszteronom, és az ünnepek után egyeztessek egy orvossal.

Figyelt kérdés
Progeszteron értékeket hol lehet pontosan megnézni, hogy mennyinek kellene lennie ilyenkor?Előtte norcoluttal hozták meg egyszer a mensimet és szedtem egy 5 napos kúrában clostilbegyt-et, utána próbálkoztunk a férjemmel, és most így állunk..nem tudunk semmit sem.. :( azt gondoltam, hogy a vérvételből kiderül már valami.. Köszönöm a válaszaitokat előre is!!!

2013. dec. 23. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ciklus 18. napján terhesség? Hmm... Vegyél egy tesztet, ezt most így nem lehet megmondani
2013. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ciklus 18. napján még semmi nem mutatja ki a terhességet,mert ha meg is termékenyült a petesejt,még valószínű nem ágyazódott be.

Hanyadik ciklusnapon vagy most?

2013. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam, hogy terhesség még nem mutatható, de hogy utalhat-e az érték arra, hogy most sikerüljön?

Ma a 22.napon vagyok.

2013. dec. 24. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd ha nem jön meg akkor csinálj tesztet.Addig marad a türelem és az izgulás hogy sikerült e.
2013. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!