Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet, hogy ciklus 6. -ik...

Létezhet, hogy ciklus 6. -ik napján van peteérésem? Napokig 36,2-3-at méretem, viszont mára 35,6-ra csökkent a testhőmérsékletem. Kétszer is megmértem, csak mert furcsának találtam.

Figyelt kérdés

Ez az első ciklusom, amit hőmérőzéssel vezetek. Ha ma esett le a hőm, akkor ma kellene együtt lennünk vagy már késő? Nekem szerencsére gyorsan, kb 2 nap alatt lezajlik a menstruációm... 2 napja voltunk is együtt, de gondolom az mit sem ér, ha esetleg ma van peteérés...

Volt másnak is ilyen hamar peteérése? Szeretnénk kisbabát, ez lesz a 4.-ik próbálkozós hónap. Honnan tudom mikor van peteérésem és mikor kell együtt lenni ahhoz, hogy jobbak legyenek az esélyeink?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!


2013. dec. 21. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Letezhet,lehet,hogy nekem is a 6.-dikon lesz ebben a honapban,viszont jo alacsony az alaphöd. Ha ma reggel mertel ennyit akkor valoszinü-ha ma van ovud-akkor holnap reggelre fel fog ugrani,akkor viszont ma este kene együtt lennetek.Persze,ez az egesz akkor lesz tuti,ha minimum 4 napig magasan is marad. Ha ma van,akkor a 2 nappal ezelötti együttlet is betalalhat,az meg jo.:-) Mondjuk,meg megnezhetned,hogy milyen a nyakod,ha olyan tojasfeherjes,nyulos,az is azt jelezi,hogy ovud van de ez valakinek nem csak 1 napig ilyen hanem 2. Szoval,az,hogy mikor van pontosan ovud az kiderülhet abbol,hogy egyszercsak jol megugrik a höd es fent is marad-van akinek elötte jol le is esik de ez sem törvenyszerü-es a nyak milyensegeböl is. Ovu elött 3 max.4 nappal es ovu utan max 1 nappal levö együttlet lehet eredmenyes. remelem erthetö voltam.:-)
2013. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ! :)
2013. dec. 21. 19:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel màr 36,5 lett a hőm...
2013. dec. 22. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok,szivesen. Ugy nez ki,hogy akkor itt meg nincs ovud...majd kesöbb.:-)
2013. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!