Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy 17hetes...

Rainbow2013 kérdése:

Lehetséges, hogy 17hetes terhességnek nincs tünete?

Figyelt kérdés
Aug 27en voltunk együtt a párommal, utána kb egy hónapig nem jött meg, okt 6án a doki hüvely uh által azt mondta nem vagyok terhes, norculotot ìrt fel attól kb 2hétre az utolsó szemtől megjött, attól a naptól kezdve szedem a foggátlót (Tri regol)... Most kezdem a 3. Levéllel, és az előző két hónapban a gyógyszer mentes 5.nap meg is jött rendesen, de sajnos attól tartok, hogy az aug 27ei aktusból baba lett, mert a hasam kerek, bár se hânyinger,hányás,szédülés se semmi terhességi tünet... Csak a hasam kerek, hozzáteszem aug 27 óta nem voltunk együtt pàrommal, hiszen stressz mind a kettőnk számára, hogy lehet , hogy mégis baba van! Szerintetek lehetséges ez?????

#terhesség #babavárás #aggodalom #17.terhességi hét
2013. dec. 25. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
simán lehet!!!!! tesztelj!!! hol fogsz szülni???
2013. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teszt
2013. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha azota 3x megvolt rendesen a havim lehetseges a terhesseg?????? 15 negativ es 2halvany pozi tesztem van... Nem tervezett baba, ha van. De tenyleg semmi tunety se cici novekedes, se semmi mas. Egyedul a hasam kerekedik, es kozben azota fogamzasgatlot is szedek es aug27 ota nem voltunk egyutt.. Aug27en is azt mondta nem ment el bennem, erre mindig odafigyelt, lehet hogy megis baba van akkor?
2013. dec. 25. 15:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Másfél hónapra már az orvos megmondaná, és akkor nem jönne meg. A hasad kerek? Nem csak fel vagy puffadva? Lennének már tünetek. Kerek a hasad? Gondolkozz már Az 4 hónap. Láttál már 4 hónapos terhest? Annyira kerek a hasad? Akkor biztos, hogy terhes vagy. És akkor Nem teszt, hanem nőgyógyász. Ha meg nem akkor ne aggódj.
2013. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Legjobb baratnom epp most 4honapos, az enyem valamivel kisebb, en is gyanakodtam puffadasra, de mar minden puffasztot kiszedtem az etrendembol es megis "kerek"....
2013. dec. 25. 15:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Én kétlem, hogy terhes lennél. Bár nem írtad, hogy hányadik napon voltál együtt a pároddal, de ha félidőt veszem, akkor is már 2 hónapos voltál okt.6.-án, azt meg tuti észre veszi hüvelyi uh-on. Majdnem 5 hónapos terhes lennél most és nem hiszem el, hogy egy ekkora magzat mozgását össze lehet keverni bármilyen bélmozgással. Nem vagy terhes!!
2013. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocsi igen az kimarad. Aug10en volt menszim 15ig, 27en voltunk egyutt, de nekem kb 30-35naposak a ciklusaim, a doki amikor elmentem okt 6an azt mondta se tapintas se uh alapjan nem vagyok terhes a hasam azert "kerekedhet" mert hormon zavar es emiatt nem jott meg, csak azota meg nagyobb es kerekebb, bar lehet h akkor ez a foggatlo hibaja?
2013. dec. 25. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Az orvosnak igaza van ebben :) Nyugi
2013. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor siman kover vagyok? :D
2013. dec. 25. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne terhes? Október 6.-án csak egy idióta orvos nem vette volna észre a terhességet, ha valóban augusztus 27.-én fogant meg a baba és nem 200 kg-os a kedves kérdező. Nekem az aktus után 2.5 héttel már a hüvelyi uh-n látszódott, hogy terhes vagyok. Ott voltva petezsák.Sőt! Még petezsákot nem is látott a doki, de azt meg tudta mondani, hogy gravid jellegű a méhem. Ha megnyugtat, csinálj tesztet nyugodtan, de biztos, hogy negatív lesz. Még ha extrém kövér lennél és hasi uh-t csinált volna, én is azt mondanám, hogy lehet nem látta a készülék, mert erre van példa, de a hüvelyi ultrahang lényegesen pontosabb.
2013. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!