Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha jóformán...

Angelik kérdése:

Lehetek terhes, ha jóformán minden tünetét tapasztaltam a terhességnek, de a teszteim negatívak?

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönnie, és már hétfő óta fájnak a melleim és nehéznek érzem őket.Az utóbbi egy hónapban homályosan is láttam néha, az alhasam görcsöl, sűrűn fordul fel a gyomrom, és állandóan nyomott, és fáradt vagyok. Ma pedig már hőemelkedésem is van 37,1!A héten 3 tesztet csináltam az első negatív lett, a második halványan pozitív, de csak egy órával később, a harmadik megint negatív lett! Mi a helyzet?
2013. szept. 6. 15:37
1 2
 1/13 málna_ ***** válasza:

A hőemelkedés mióta a terhesség jele?

Ha terhes lennél, azt már rég kimutatta volna a teszt.

Inkább orvoshoz kellene menned, hogy miért késik.

2013. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom, hogy megemelkedett a testhőm. Az orvoshoz 2 hét múlva kell visszamennem, mert Clostilbeit-es kúrán vagyok. Csak addig gondoltam kikérem más véleményét is! :)
2013. szept. 6. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra! Nekem is sokára mutatta ki a teszt mind a 3 terhességemet! Drukkolok neked!!!
2013. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Az kisfiamnál csak 8 hetesen vettük észre, és akkor sem voltam nagyon beteg tőle, de most úgy érzem hogy történik valami :) Remélem igazam lesz!

2013. szept. 6. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Ó, hát én már 15 hónapja észlelek mindenféle tünetet. Én már csak akkor fogom elhinni, h gyerekem lesz, ha a doki már a gátmetszést csinálja. Semmilyen hülye tünetet nem tudok én már komolyan venni.
2013. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve észlelek tüneteket...mostmár nem adok egyikre sem, csak ha látok egy kétcsíkos tesztet...:) Drukkolok.
2013. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Néha én is észleltem régebben is, de a melleim a kétszeresére nőttek, és egy kilót sem szedtem fel.
2013. szept. 6. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:
2 gyereket szültem, és a 2x9 hónap alatt rengeteg tesztet ellőttem. Egy sem mutatta ki a gyerekeket, pedig volt amelyiket szülés előtt 2 nappal csináltam. Nem tudom miért, de nekem nem mutatja ki a teszt.
2013. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Remélem hogy én is hasonlóan járok :)
2013. szept. 7. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Csináltál másik tesztet?

2013. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!