Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi ideig kell várnom az újabb teherbeeséssel?

Figyelt kérdés
Minél hamarabb szeretnék teherbe esni. A babám 3 hét múlva esedékes, és szeretnék 2014-ben teherbe esni!
2013. dec. 25. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim hogy egy evet varjunk mielott ujra probalkozunk.
2013. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2evet mondott a dokim anno, bar én sürgősségi császárral szültem.

2,5ev lesz a két gyerkőc között, de egyik doki se meri bevállalni a termeszetes szülést. Ezt mondjuk egyebkent se bánom.

Császár utan 2 nappal mar futottam a folyosón es semmi bajom nem volt. Pedig nem volt egy egyszerű szülés.

2013. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

azt mondta a doki, hogy teljes mértékben a hegesedéstől függ, az,hogy lehet-e egyáiltalán mégegy baba.

2013. dec. 25. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy év múlva december körül megint próbálkozhattok. Én amúgy normál szülésnél is ezt tartom ideálisnak.
2013. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. dec. 25. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta,hogy császár után akár fél évvel is próbálkozhatunk,de akkor tuti császár a következő is.Ha 1 éven túl esek teherbe akkor a hegtől függően lehet sima szülés is.
2013. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányom 11 hónapos, most kezdtünk el próbálkozni a tesóval. A doki semmi rosszat nem mondott, még akár a természetes szülést is megpróbálhatom majd ha szeretném. Anno nekem is 1 évet mondtak, hogy addig várjunk
2013. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem 7-8 hónapot javasolt a doki.
2013. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hónap volt a két csaszi közt, megpróbáltam simán de nem tágultam,csaszi lett. Most várom a 3.-dikat,alapból csaszi lesz,21 hónap különbséggel.
2013. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia. most majusba szultem es mar varom a masodikat 13hetes vagyok. doki nem szolt semmit
2013. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!