Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, amúgy szabályta...

3 napja késik, amúgy szabálytalan, de most az eddigi leghosszabb ciklust is "meghosszabitotta" 3 nappal, teszt negatív, 3 darab is. Esály van rá, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2007. okt. 8. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esély az mindig van!Két lehetőséged van:vagy vársz még egy-két napot és csinálsz mégegy tesztet,vagy elmész a dokihoz!
2007. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így voltam, mint te. Lehetsz terhes, de az is lehet, hogy csak késik. A szabálytalan ciklus azt jelzi, hogy a peteérésed nem megfelelő, ami lehet rendeződik magától, vagy kérhetsz segítséget a nődokidtól is.
2007. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn is így voltam.Minden hónapban azt hittem,hogy terhes vagyok,mert mindíg késett.söt a késés,"késése"volt.

Végül elkezdtem a höme´röze´st,és láss csoda´t,most 25hetes terhes vagyok.

Vegyél egy tesztet,mert lehet,hogy már nem vagy egyedül.

Szorítok.

2007. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!