Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu-n hol állíthatom...

A ciklus.hu-n hol állíthatom be, hogy zölddel jelölje a lehetséges ovuláció napját? Láttam valakinek, hogy egy kereszt volt a diagrammján, de én nem találom.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oldal érzékeli, amikor elegendő adat, infó van feltöltve, akkor bejelöli.
2009. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oh:(( ez a 3. ciklusom...akkor sajna erre még várnom kell


köszönöm szépen a választ

2009. nov. 27. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha volt peteérésed akkor magátol behúzza, de ha neked eddig nem húzta be, akkor lehet nem volt peteérésed!?

De ha felrakod a görbéidet akkor többet tudnánk mondani!

Az enyém most ilyen:

[link]

2009. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló!

Nagyon esélyes vagy!Mikor tsztelsz?Tegnapra nem vártad?Megy a drukk!!!


Kedves Kérdező!

Igen,igazuk van az előttem szólóknak!Magától húzza be az oldal,csak hozzáteszem,van olyan ,hogy sajnos rossz helyre húzza be!Pontosan mérd a hődet,mindíg ugyanott--lehetőleg szájban--,azonos időben,felkelés előtt!

Sok sikert!

Husibaby

2009. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Aranyos vagy hogy drukkolsz, de ebben a hóban bizti nem lehetek terhes mert most védekeztünk, ugyanis beoltattuk magunkat H1N1 ellen és nem mertünk kockáztatni. ezért nem is jelöltem az aktusok napját! De a következő hónapban már mindent beleadunk. De azért aranyos vagy, köszi mégegyszer!

2009. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


előtti nem vezettem a ciklus.hu-t

2009. nov. 28. 15:21
 7/7 A kérdező kommentje:

mai


[link]

2009. nov. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!