Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha utoljára December 4. -én...

Ha utoljára December 4. -én jött meg a menstruációm,19. -én teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Ha igen, azt mikor mutatja ki egy teszt? Sajnos ilyeneket nem tudok, hogy hány napos a ciklusom, nem szoktam figyelni.
2013. dec. 26. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Ha volt peteérésed 19 körül, akkor talán, ha nem, akkor nem sajnos. Egy 10-es érzékenységű teszt legkorábban az aktus utáni 14. nap mutat jó eredményt reggeli első vizeletből. Miért nem tudod amúgy a ciklusod hosszát? Bocsi, de szerintem ezt minden nő tudja. Már csak azért is, hogy mikor legyen nála tampon, betét stb... Ha babát akarsz, érdemes lenne legalább hőmérőznöd és egy hőgörbét vezetned akár neten is, hogy megtudd, mikor van ovulációd.
2013. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átlagos ciklusnál jó esélyed van, arra, hogy terhes vagy.
2013. dec. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül akarok gyereket, de az se baj, ha jön:) Amúgy én sose értettem ezt a ciklus hossza meg hőmérőzés meg görbézés meg ovuláció meg ilyeneket, sosem érdekelt. Ha akar, akkor jöjjön:) Amúgy minden hónapban 1. vagy másodikán szokott megjönni, most késett kicsit, 4. én jött. Nem szoktam számolni, mindig van nálam tampon. Igazából sosem értettem hogy tudnak egyesek ennyire rákattani a témára, hogy hőmérőzzek meg ilyenek, nekem elképzelhetetlen, sőt az is, hogy kiszámoljam, hogy mikor vagyok termékeny és csak akkor szexeljünk.

Na mindegy, köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!