Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-én este voltunk együtt, s...

25-én este voltunk együtt, s ma reggel tojás fehérje szerű nyákom van. Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint december 25? Esély nincs rá,h annak a jele legyen. A beágyazódás a 7.naptól kezdődik kb.
2013. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ma is legyetek együtt.
2013. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék babát, fél éves a pici fiam, még nem is menstruálok, csak szopizik, s havi 1-2 sex van, azért meg nem akarok fogamzásgátlót szedni.
2013. dec. 27. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor használjatok óvszert.
2013. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, erre én is kíváncsi lennék, hasonló helyzetben vagyok, bár nálunk heti több szex van, de óvszerrel...
2013. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel a hímivarsejtek akár 3-4 napig életképesek, ezért, ha ma van ovulációd, simán lehetséges teherbeesni.
2013. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De a gumit azért csak ismeritek?

Vagy ennyi szexért azt sem használtok?

2013. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ismeremjük a Gumit:)

Mindd a kèt gyerek 4 év próbálkozás után jött össze, ezért nem nagyon védekezünk, mert nem az a típus vagyok aki azonnal teherbe esik..., csak most kicsit beparáztam

Nem lenne gondd ha teherbe esnék, csak most nem nagyon vágyom egy újabb babára, mert a pici még most is meg kel éjjel enni...

2013. dec. 27. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!