Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azóta 1x megjött, úgyis...

Azóta 1x megjött, úgyis lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt egy héttek együtt voltunk a barátom, sajnos magama engedtem olyan 2percre gumi nélkül. Aztán megjött 3nap késéssel (idegesség miatt, gondolom) és most megint várom 5.-ére. A menstruációm tök normális volt (normális mennyiség és a menstruáció hossza + mensi fájdalmakkal is). Félek, h most nem fog megjönni. Lehetek terhes így is?

2013. dec. 27. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azóta védekeztetek akkor nem!
2013. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagy valószinüséggel nem vagy terhes ennyitől. Az én volt barátnőmmel is hasló történt velünk de neki több mint egy hetet késett annyira rágörcsölt/félt hogy az lesz. Végül nem volt semmi. De ajánlom hogy gumi nélkül ne hagyd neki,ha neki nincs legalább,neked legyen. Annó nekem sem volt :/
2013. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta nem is voltunk együtt inkább mert nagyon féltem és most újra. Meg ijeszt a sok történet, h úgy is lehet valaki terhes, hha menstruál.
2013. dec. 27. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!