Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatotok szerint van...

Tapasztalatotok szerint van különbség különböző márkájú,25-ös érzékenységű terhességi tesztek megbízhatósága között? (én most x epilt "használok")

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
én is x epilt veszem, már fél éve. vettem gabrielt is de nekem az picit húzós, de az 10es erősségű. eddig mind "jó" volt, mert negatív lett és nem is jött a baba. viszont most nagyon sanszos a kicsi, de az x epil ma reggel negítv lett és mára nem vártam. bízom benne, azért, hogy csak korai volt a tesztelés. ha továbbra sem jön meg gabrielt veszek.
2013. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: nemhogy márkák között, de az erősségek között is van különbség... Tegnap és ma is teszteltem x-epillel (25ös) és One step (10es!!!) teszttel, és 12.DPO-n az -epilek egészen erős két csíkosak lettek, a One step tegnap totál negatív, ma épphogy nagyon halvány a máodik csík... de sokkal sokkal gyengébb mint az x-epil, pedig elvileg sokkal érzékenyebb!
2014. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!