Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van a napokban ovuja ki...

Kinek van a napokban ovuja ki mikorra nem várja?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok, hány évesek vagytok, hányadik babára vártok?

2013. dec. 27. 19:25
 1/6 FKKTorp ***** válasza:

Nekem tegnap volt. Ha 27napos ciklusom lesz megint akkor január 3-ra nem várom, de mivel a ciklus 21.napján volt ovu, így szerintem később lesz a nem várt időpont.

Én 25 éves vagyok, a férjem pedig 29, és első babát szeretnénk összehozni. :-)

2013. dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nekem ma volt (tegnap volt ovu fájdalom és pozi ovu teszt) és 10-11 körül jönne meg, 33-35 naposak nekem kb a ciklusok.

ti mióta próbálkoztok?

2013. dec. 27. 20:54
 3/6 FKKTorp ***** válasza:

Az ovu teszt nekem tegnap este volt pozitív először, de már este éreztem fájdalmat.

Ez az első hónap, mert hagyni akartam kiürülni a gyógyszert a szervezetemből.

2013. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FKKTorp ***** válasza:
És ma ment is fel szépen a hőmérséklet, úgyhogy megvolt a peteérés. :)
2013. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Juhú akkor izguljunk:-)
2013. dec. 28. 14:32
 6/6 FKKTorp ***** válasza:

Én most a hónap eleji fura vérzés miatt, nem tudom mikorra nem várom, de szerintem a 10.dpo-n már próbálkozom majd jósteszttel, és ha az mutat valamit akkor majd terhességivel is. Persze ha előbb nem jön meg. Úgyhogy január 5-6 körül tesztelek.

Dec. 6-tól volt 5napig vérzés, aztán egy nap szünet, és elöntött a vér, majd másnap még egy kicsi és azóta semmi. Ha dec. 6-tőle számolom, akkor jan. 3-án nem kéne megjönnie, ha dec. 12-től, akkor jan. 10-én nem kellene. És szerintem az előbbi lehet igaz, mert most volt tegnap peteérésem teljesen nyilvánvalóan.

2013. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!