Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt már a Mensmentisben?...

Ki járt már a Mensmentisben? Milyen problémával? Mennyi idő alatt oldódott meg? Mennyibe került a kezelés (és mit csináltak)? Aki mostanában kért időpontot, mikorra kapott és kihez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

én kifejezetten Tűű dokihoz kértem, 4 hónap volt, mire fogadott

minden létező vizsgálati eredményemet vittem magammal, így "csak" a konzultációt kellett fizetnem

az első után jöhetett már az e-mailes konzultáció, az azért jóval kedvezőbb áron van

pajzsmirigy túlműködés és IR miatt mentem, 3 hónap múlva már látszódott a javulás a vérképen, 6 hónap múlva csökkentette a gyógyszeradagot

meggyógyulni soha nem fogok, tehát arra kell berendezkednem, hogy életem végéig kell gyógyszert szednem, de legalább kordában lehet tartani

2013. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálati eredményeket kellett vinned?
2013. nov. 5. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

2 év szenvedés, sztk-ban töltött felesleges idő után ajánlották a Mens mentist.

Major Judit doktornőhöz kerültem, hozzá volt leghamarabb időpont :2-3 hét.

Nekem semmi bajom nem volt vele. Vittem véreredményt sima nőgyógyász által kiírt 6 hormon, terhesléses cukor és inzulin eredményt, nőgyógyűszati UH-t a petefészkeimről.

Felvette az adatokat, beszélgettünk, elmondta az inzulinrezisztencia, PCO lényegét.Felmerült a hipofízis adenoma gyanúja amitől nagyon féltem, szerzett nekem tb-s beutalót koponya mr-re.Írt fel Merckformint, sportot és diétát javasolt. Ez az 1. konzultáció 12.000 Ft volt, de az árak fent vannak a honlapjukon.

Elküldött dietetikushoz, kismedence és hasi uh-ra. A dietetikushoz 2 alkalom van az árban: 7000 FT. Nagyon megéri. Az uh-t elvégeztetheted ott fizetősen, vagy v iszed a papírodat a háziorvoshoz, és ő a javaslat alapján ad tb-s beutalót.

Decemberben voltam a doktornőnél. Előtte 9 hónapig egyáltalán nem menstruáltam, utána is csak 50-60 naponta, nem estem teherbe, híztam, tiszta ragya lettem. Decemberben felírta a gyógyszert, januárban elmentem a dietetikushoz, és elkezdtük a kezelést. Már januártól voltak ciklusaim, amik egyre jobbak lettek. Februárban megvolt a koponya mr-em, kiderült az agyalapi mirigyem daganata, erre is kaptam gyógyszert, a konzultáció 10.000 ÍFT volt. Áprilisban-májusban-júniusban, 35 napos ciklusaim lettek, peteérést mutató hőgörbével. Júniusban a ciklusom 21. napján, 2,5 év lelki és testi szenvedés után megfogant a kislányom, aki most már 22 hetes a pocimban.

Igazi Mens Mentises sikerstory, még nem is tudom, hogy hálálom meg nekik.

Én körülbelül 40.000 Ft-ot költöttem náluk, mert az UH-kat is ott csináltattam, de megkaptam érte életünk kicsi csodáját.

2013. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eredmények nélkül mentem, kb. 2 hétre kaptam nőgyógyászhoz időpontot, ő írta ki az első vérvételt, persze meg is vizsgált, majd küldött tovább endokrinológushoz. Petevezeték átjárhatóságot is nézett, ez 55.000 Ft.

Ez volt májusban, augusztusban kontroll, gyógyszercsere, most már javulnak az eredmények


Általában egy vizsgálat 10-12000, a vérvétel 6-10000, attól függ, mit néznek.

2013. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

pm uh-t, szövettani eredményt, teljes labort vittem, az IR-t a doki derítette ki, tehát szükség volt még egy terheléses vérvételre, ezt sztk alapon megcsináltattam, a háziorvos adott beutalót

utána e-mailen elküldtem a laborleletet és a recepción várt a gyógyszer

2013. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!