Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junusban nemjott meg a menzesz...

Junusban nemjott meg a menzeszem, Juliusban muthet csutortokig szedtem a Dubhaszton tablettat, de eg mindig nemjott meg tole a menzim! Lehet hogy tabbi szedes elott teherbe estem es azer nemjon meg? A Dubhaszton okozhat veteleset?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én menzim is rendszertelen,babucit szeretnénk a férjemmel. Elmentem orvoshoz kaptam szurit 5napjára megjott és ezután duphastont kell szednem 11.naptól a 25.ig.Azt mondta az orvos ha nem jon meg tuti baba van. 20naptól fájt a cicim,39.napon elhatároztam kovetkezo reggel tesztet csinálok,az sors kegyetlen fintora reggelre megjott.Ha babás lennél szerintem az orvos látta volna!
2008. júl. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felkellene hivni ma dokit. nemhiszem hogy terhesség van a dologban
2008. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A dubhaszton nem okoz vetélést azt azért szokta felírni a doki hogy a baba jobban beágyazódjon és a méhed erősödjön. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok az orvos ezt írta fel.
2008. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!