Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok,23 petesejtet...

Lombikosok,23 petesejtet szivtak le, ebbol 14-et lefagyasztottak,7-bol pedig 6 megtermekenyult. Elvileg csutortokon ultetnenek vissza kettot. Szerintetek lehetseges, hogy a 6-bol csutortokig valamlyik nem fejlodik tovabb?

Figyelt kérdés
Ilyenkor biztos, hogy mind a 6 ugyanugy novoget es ebbol 6 egeszseges baba lenne? Vagy azert erre keves az esely?
2011. máj. 17. 15:27
 1/4 Grófházy ***** válasza:

szia


sajnos lehetséges

nekem 10-et szívtak le,de "csak" 8 termékenyült meg,és 6 fejlődött tovább annyira,hogy beültethető állapotig jutott.

Minden lehetséges.

De ne agyalj ezen,tulajdonképpen csak 1-re van szükség a jelenleg ekérni kívánt terhességhez :)

sok sikert,ha bármi kérdésed van,írj nyugodtan

2011. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utolso huvelyi uh-on azt mondta a doki, hogy lehet hogy nem tudjak visszaultetni az embriot a leszivas utan, mert ugy latja a petefeszkeimet, hogy meg vannak nagyobbodva (tulstimulalas), ezert lehet, hogy lefagyasztjak es majd egy honap mulva ultetik vissza. Tegnap volt a leszivas es most lathatoan fel van puffadva a hasam alja, be sem tudom huzni, olyan erzes,mintha egy labda lenne benne. Ez csak azert lehet, mert tegnap volt a leszivas es meg friss minden, vagy mert tulstimulaltak?
2011. máj. 17. 18:45
 3/4 Grófházy ***** válasza:

nekem ugyan "csak " 10-et sikerült produkálni(de a nagykönyv szerint ez az optimális),de ilyen gondjaim nem voltak.

Sajnos ehez nem tudok hozzászólni.

nálunk 4-et fagyasztottak le 5 és 6 sejtesen,de csak 2 ébredt fel.az egyiknek remélem jó helye van odabenn :)

2011. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sumergo ***** válasza:

Nekem volt sok petesejtem, konkrétan ugyanennyi. Amit tehetsz:

-sokat pihensz, alszol amennyit csak tudsz, akkor regenerálódik legjobban a szervezet

-én tejterméket ettem tejtermékkel, a sok fehérje elengedhetetlen a petefészkek regenerálódásához

-minimum 4 liter szénsavmentes folyadék, legjobb a víz.


Ezekkel én jól regenerálódtam, nem volt probléma. Ne arra koncentrálj, hogy baj lesz, mert akkor tuti az lesz. Gondolj inkább a picikre, hogy szépen fejlődnek, és nemsoká visszakapod őket. A 7-ből 6 jó arány.

Sok sikert!


15 hkm

2011. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!