Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok ha menzi helyett csak halvány barnás folyásom van?

Figyelt kérdés
Ha valaki találkozott már ilyennel légyszi irjon.Lett egy nagyon halvány 2.csíkos tesztem tegnap.Ma kellene menzelnem,de csak nagyon enyhe görcseim vannak és ez a barnás folyás.Szeretném a babát,de azt is hallottam,hogy ez nem jó jel.Előre is köszi a válaszokat!
2007. okt. 8. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

A halvány két csík is két csík.Az enyém is halvány volt,mégis pozitív.Biztos,hogy terhes vagy.Minnél elöbb menj orvoshoz,hogy megvizsgáljon.

2007. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!!! A barna folyás az ilyenkor nem gond, ha nem megy át rendes vérzésbe. Menj el dokihoz, ő majd megnyugtat, de szerintem nincs gond!
2007. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratula a pocaklakóhoz..
2007. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!