Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap jul6án halvány de...

Mackom kérdése:

Tegnap jul6án halvány de pozitív tesztem lett. Tegnap kellett volna jönnie a nem vártnak. Ma barna folyásom van minimálisat véres. A hasam is fáj. Ennek ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, lehetsz. De mihamarabb menj dokihoz. Valószínű felír Utrogestant vagy hasonlót.

2010. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. A szervezeted emlékezhet arra, hogy itt a ciklus ideje, ezért a barna folyás. Viszont másra is utalhat a vérezgetés, szerintem nézesd meg magad dokival, bár biztosan nincsen semmi baj.
2010. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem is minél hamarabb ambulancia vagy doki.
2010. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Szoritsatok értünk!!Leendő Anyuka!!!!!!!
2010. júl. 7. 15:21
 5/19 anonim ***** válasza:

Szorítunk.

Írj majd, hogy mit mondott a doki!

2010. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Legkésőbb holnap irok.Még ma bemegyek.Nagyon szeretnénk babát!!
2010. júl. 7. 15:35
 7/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van veled? Remélem minden rendben.

2010. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szia!Reggel megjött a nemvárt.Csináltam mégegy tesztet.Halvány,de pozitív.Fél4kor voltam dokinál.Ő nem látott semmit.Szerinte nem tudott kilökődni időben.De próbálkozunk tovább,nem adjuk fel.
2010. júl. 8. 16:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Ne is add fel. Előbb- utóbb összejön Nektek is.

Sok sikert!

2010. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szijja!

KÉpzeld el h nekem is megjött de rengeteget barnáztam amire rám nem jellemző naon sok jött belőlem utána még 2 napig egy kicsit véreztem de nem annyit amennyi szokott lenni sokkal kevesebbet. És semmit nem görcsöltem, pedig nekem olyan görcseim szoktak lenni h fel sem tudok kelni, sőt nyűgös is szoktam naon lenni de most semmi bajom nem volt. Csináltam rá egy napra tesztet és halvány pozítív lett. Csináltam tegnap előtt délután is egyet az is halvány pozítív lett, és tegnap reggel is csináltam ami már sokkal erősebb volt! Akk most nem is vagyok terhes???? Segítsetek!!!!!!

2010. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!