Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek? Vagy semmi...

Remenykedhetek? Vagy semmi esely rä? Baby?

Figyelt kérdés
Most vasärnapra nem värom, de szedek fogamzäsgätlot, egyszer elfelejtettem be venni, meg mostanäban sürün van hasmenesem,s en ugy tudom hogy akkor tävozhat a gyogyszer a szervezetböl ha nem telik el megfelelö idö a gyogyszer beveteletöl. Egy hete elkezdtek fäjni a melleim föleg a mellbimboim erzekeny, räm szokott jönni emelyges meg hänyinger, figyelmes lettem a szagokra. Egyfolytäban tudnek aludni is ilyen nem volt velem koräbban. Ha valaki tudna segiteni, tapasztalt mär ilyet örömmel värom a välaszokat. ja igen es ha lehet akkor nem kerek leosztäsokat mert itt vannak olyanok akik nagyon szeretik ezt csinälni. 22/L
2009. nov. 27. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bántás képpen,de fogamzásgátlót szedsz és nem várod?

Ha egyszer elfeljtetted bevenni,attól még nem leszel terhes,ha utána rendesen szedted!

Persze gyógyszer mellett is teherbe lehet esni,de ennek az esélye minimális. A tüneteim nekem is ugyan ezek,mégsem vagyok terhes!

2009. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem megbäntäsnak, csak hogy tudd nem azert szedem a gyogyszert mert nem akarok babät hanem azert mert a pärom erösködik rajta de nagyon hogy szednem kell, csak tudod nekem meg semmi kedvem nem lesz szülni mikor tul leszek a 30-on akkor is ott a riziko hogy vagy össze jön vagy nem sokan itt irjäk mennyi eveket probälkoznak s meg sem semmi, en nagyon sajnälom az ilyeneket mäsok peddig egyböl leosztjäk öket meg stb. Minnek akkor ez az oldal ha olyanok is itt vannak. Hät akkor köszönöm szepen, egyebkent gondoltam hogy nem lehetek az en nem esem bele abba az 1%-ba mint mäsok:(
2009. nov. 27. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem osztásról van szó,csupán vélemény nyilvánításról. Mindenki elmondhatja a véleményét,vagy meghallgatod és megfogadod a tanácsot vagy elengeded a füled mellett,ilyen egyszerű.

Egyébként meg beszéld meg a pároddal,mit szeretnél,mert az ő tudomása nélkül,csúnya lenne teherbe esned,ha ő még nem akarja!

2009. nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély, majdnem nulla.

A baba egészsége érdekében nem is lenne jó, ha megtörténne. Ha majd abbahagyod a gyógyszerezést picit pihenteted a szervezeted, pár hónapig csak, utána célszerű.

Én azzal a nézőponttal is egyetértek, akik úgy gondolják, hogy az is nagyon fontos a gyereknek, hogy az a két ember nagyon várja azt a picit.

Persze ez egy optimális helyzet...rendkívül sok egészséges baba van, akiket egyedül vállaltak. De ha már ott van mellettem a másik is, az egy lényeges különbség.

(mielőtt félreolvasnád...nem leosztottalak, ez csak egy vélemény:)

2009. nov. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!