Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen tanácstalan vagyok....

Kicsit Kiváncsi 22 kérdése:

Teljesen tanácstalan vagyok. Rendszertelen még a menszeszem, van hogy 1-2 hónapot is kimaradozik. Az utolsó menstruációm ebben a hónapban volt, és 13. ától-18-áig tartott. Ma éjjel együtt voltunk barátommal, és bennem ment el. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mikor lehet érezni ilyen rá utaló jeleket? Pl fejfájás vagy émelygés vagy ilyenek?

Ismerek olyat aki már másnap rosszul volt.. ( elvileg )

2013. dec. 29. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
kb. 9 nappal utána kezdődik a beágyazódás, addig kizárt dolog bármit is érezni, 14. napon lehet tesztelni, a tünetek általában ezután jönnek 1-2 héttel.
2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A rendszertelen menstruáci ellenére, meg hogy most voltam beteg megint kb 3 hónap után, igy is meg van az esélye hogy lesz baba?
2013. dec. 29. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Így a legnehezebb megmondani,hogy terhes lettél-e.A rendszertelen mensinél még valószínűséget sem lehet számolni,hogy középidőben van peteérés és hasonlók,nálad minden nap egy időzített bomba.Bármikor lehet peteérésed.A szextől számított 14 nap után csinálnék egy tesztet,ha negatív,akkor egy héttel később egy újat.Ja és vennék óvszert!!!
2013. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lettem beteg. Holnap lesz a 10. nap. van h 1 nap 35.5 de 36.9 re is felmegy a hőm. A hasam fájdogál, de mást nem tapasztalok. ha vasárnap csinálok tesztet vajon kimutatja már ha kisbaba van? vagy esetleg csütörtökön? vagy a csütörtök még korai?
2014. jan. 6. 20:32
 7/7 anonim válasza:
Na lett kisbaba? :D óvszert használjatok!
2017. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!