Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék mihamarabb teherbe...

Szeretnék mihamarabb teherbe esni, de már nem tudom mi segítene, nem bírom az állandó várakozást, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Annyi mindent kipróbáltam.

Iszom a teákat, szedtem a Clostyt 2 hónapig, meg a Norcolutot , rendszertelen mensi miatt.

7 hónap telt már el,és minden megfordult a fejemben.

Az állandó várakozás és reménykedés.Nem vagyok görcsös egyáltalán, ha ez így is jön le, de aki benne van az mind így van vele, szerintem.

Mit tehetnek a dokik ennyi eltelt idő után?

Elmúltam 28 és sürget az idő, mert 2 babát szeretnénk.

A dokim azt mondta ha a nyáron se lesz semmi, akkor augusztusban sperma mintával menjek hozzá.

Segítene az injekció?



2008. júl. 15. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nemsikerült clostival sem akkor a dokinak elkellene küldenie vérvizsgálatra. nálam otvoltak problámák. téged elküldött?
2008. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! elhiszem hogy nem könnyű,de kitartás. 20 éves korom óta sok nőgyászati problémám volt (műtét is), azt hittem soha nem esek teherbe. Most 35 évesen lettem terhes, sajnos 10 hetesen elvetéltem, de nem adom fel soha, újra fogunk próbálkozni. Neked is azt javaslom kitartás, mikor már nem is várod össze fog jönni.
2008. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lassan 20 hónapja próbálkozunk, mi is két gyereket szeretnénk, én 30 vagyok, férjem 36 éves. Mindent kipróbáltam amit lehet. Vizsgálatokon túlvagyunk. Minket aztán pláne sürget az idő. Szerinted tudok valamit tenni ellene?! Csak a remény és a várakozás maradt.

Meg valószínűleg a beültetés... :(

2008. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy benned van a hiba. Remélem azóta már mindenesetre jobbra fordultak a dolgok!
2009. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Már régen jártam erre, ugyanis május 28 óta rengeteg dolgom volt...Azóta született egy gyönyörű kislányom és nagyon boldogok vagyunk!

Egyébként augusztus végén jöhetett össze, mert már addigra feladtam minden próbálkozásomat és nem görcsöltem rá, lesz ami lesz alapon. Ez segített. Ajánlom mindenkinek ezt a hozzáállást!!!

2009. okt. 25. 18:07
 6/6 anonim válasza:
Gratulálok a kisbabához! Örülök Nektek! :)
2009. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!