Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónap próbálkozás soknak...

5 hónap próbálkozás soknak mondható?

Figyelt kérdés
Ez az 5. hónapunk, és ismét nem sikerült. Ez még belefér az átlagba? Csak mert a környezetemben 3-an is elsőre teherbe estek...
2013. dec. 30. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az 5 hónap még egyáltalán nem sok.
2013. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, 12 hónap alatt 80% a siker a statisztikák szerint.
2013. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Abszolut nem! 1 ev utan mehetsz majd dokihoz teljes hormonpanelre hazidokihoz pajzsmirigy miatt vervetelre stb...

Nekunk 1 ev utan indult a herce-hurca aztan kiderult hogy a peteeresem spontan nincs (nem mukodnek a hormonok) es kaptam ra gyogyszert (clostylbegit) es elso honapban babas lettem!

A masodik terhessehez 3 evig probalkoztunk aztan gyogyszer es megint elso honapban sikerult (16 hetes terhesen elveszitettem) aztan a harmadik terhessegemhez bogyoval a masodik honapra (nem lett szivhangja). Utana csalodasok miatt feladtam, oktober elejen volt a mutet februarban akartam spiralt felrakatni es most dec.25-en hajnal 3kor azzal a tudattal keltem, hogy terhes vagyok... Teszt bizonyitotta is! :)

Gyogyszerek stb nelkuul! Csak sokat szeretkeztunk es pont nem foglalkoztunk a babatemaval...

Tehat igaz, hogy ne gorcsolj ra es jon magatol! :)

Sok sikert

2013. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok!! Voltam már amúgy hormon-vérvételen, és elég alacsony a progeszteron szintem, de még éppen belefér állítólag. A fiam 5 hónap alatt sikerült, aztán márciusban 6 hónap után terhes lettem, de ő nem maradt velünk, és most tartok ismét az 5. hónapnál. Szóval várok még, mást úgysem tudok...
2013. dec. 30. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is most volt az ötödik sikertelen hónapunk. Remélem a következő már siekres lesz.
2013. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eloszor is sajnalom a babat! Tudom mit elhettel at :/


Masodszor meg ahogy ok jottek jonni fog a tobbi baba is :)

2013. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ vannak-e komolyabb előzményeid. De egyébként 6 hónap 1 év még belefér az átlagba. Nekem is alacsony volt a progi szintem. És egyszer volt, hogy 8 napot késett.. kezdtem már idegeskedni, hogy az-e vagy nem az.. elmentünk de csak megvastagodott méhnyálkahártyát láttak. Erre rögtön utána megjött. Én biztos vagyok benne, hogy az akart lenni már akkor is. Utána való hónapban már nem foglalkoztam vele, a sok rossz előzményem ellenére sem és összejött. Viszont szednem kell az alacsony progi szint miatt a duphastont, hogy megtudjon tapadni a baba rendesen. De szerintem most már minden rendben lesz nálunk is.
2013. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és 7. hónapban jött össze... előző voltam.
2013. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első baba az 5., a második baba a 8. hónapban sikerült. Mindketten egészségesek vagyunk pedig. Szerintem ez teljesen rendben van, csak az ember NAGYON soknak érzi, amikor benne van!
2013. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!