Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény? Most már...

Van még remény? Most már biztos, hogy nem vagyok terhes? Nagyon csalódott vagyok.

Figyelt kérdés

6 napja késik,volt egy halvány reggeli tesztem tegnapelőtt.Ma délben pedig negatív.



2008. júl. 15. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia amig nem jön meg addig ne add fel szoritok neked
2008. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem se add fel még korai lenne feladni!

Fel a fejjel:)

Reggeli vizeletből próbáld majd a következőt.

2008. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztek általában jól működnek, de azért ritkán de előfordul hibás is. Próbáld újra.
2008. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a reggeli első vizeletnél halvány volt, akkor még kevés HCG termelődött. Így biztosat, csak egy másik reggel elvégzett teszt mutathat. Szerintem vegyél egy "érzékenyebb" tesztet! Szorítok Neked!
2008. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajj, ne aggódj! Ha a reggeli teszted pozitív lett, akkor babát vársz!!! :) Én ugyanígy voltam, Clearblut tesztet csináltam reggeli elsőből a mensi előtt egy nappal már halvány pozitív lett! Másnap csináltam egy Lillyt, azt is reggeli első vizeletből negatív lett, ugyanez a teszt még két nappal későbbi is negatív volt reggel! Aztán azt hiszem talán nap késés után vált pozitívvá, de akkor is csak reggeli elsőből!

szóval szerintem babás vagy! :) MEnj el orvoshoz és csináltass egy ultrahangot!

Szorítok! :)

13 hetes kismama

2008. júl. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, 5 nap késést akartam írni, csak kimaradt a szám! :)
2008. júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára!ne izgulj!mi már próbálkozunk 6

hónapja de még semmi!

2008. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)Megcsináltam ma reggel és negatív!!!:(Nem tudom mi ez,de hétfőn megyek dokihoz.

Már teljesen lemondtam róla.

2008. júl. 16. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Na voltál orvosnál? Mit mondott, van odabent valaki? :-))

2008. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma megyek UH-ra!Megvizsgált,de úgy néz ki nincs bent senki.:(

Még mindig nem jött meg,ez már a 42.nap.Ilyen csak akkor volt,amikor babás voltam.De ez most nem babó:(

2008. júl. 23. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!