Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előző ciklushoz képest,...

Az előző ciklushoz képest, kb. feleannyi menstruációs vér a jelenlegi mensesnél. Miért? Nektek is volt már így?

Figyelt kérdés
Van ilyen, hogy egyik hónapban így, másikban úgy? A hosszúsága a mensesnek ugyanúgy megvan, csak kb feleannyi mennyiségű vér. Nem szedek semmilyen fog.gátlót. Nem is szedtem soha. Próbálkozunk a babával.

2014. jan. 1. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2014. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem!
2014. jan. 1. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem újabban meg az van,már az utolsó két menzeszemet tekintve,hogy az első nap nagyon fáj és relatív sok,aztán a többi 5 napban mondhatni,hogy semmi,illetve nagyon kevés.Eddig nem ilyen volt,nemtudom,hogy mi van,de hasonló a helyzet a Tiéddel.Decemberben csináltam tesztet is,az egyik nega a másik értelmezhetetlen.Szóval valószínűleg nem terhesség az oka.Engem is érdekelne,mik lehetnek ennek a változásnak az okai.Plussz! (Ez mondjuk már az utóbbi több hónapomat is érinti->) Elkezdtem megérezni napra pontosan a peteérésem.Azért ez is érdekes....
2014. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen nem is egyszer.volt h előbb jött meg 1héttel volt h 1héttel később és nagyon kevés volt
2014. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amióta szültem nekem így van. Kivétel nélkül, minden második hónapban a lakást alig tudom elhagyni, úgy ömlik a vérem (bocsi a fogalmazásért, de a tény, az tény:)). Ilyenkor sokkal fájdalmasabb is, sokkal jobban görcsölök. A köztes hónapok teljesen átlagosak, mint szülés előtt voltak.
2014. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet baba:-) én vok az élö példa! Rendes erős( bár görcsmentes) 4 napos vérzés után 3 nappal több féle teszttel is pozitív eredmény:-)
2014. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os!:) Az imént olvastam a kérdésed,gratulálok!:) Hogy-hogy teszteltél 3 nappal utána? 3-as voltam.
2014. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy picit érzékeny volt a mellem, meg tegnap hullámokban hányingerem volt, aztán sok olcsó 10-es tesztem vlt itthon, mondom ha már ilyen sűrűn járok pisilni, ellövök egyet unalmamban.:) aztán az haévány pozi lett, elővettem egy órával később egy drágább vizeletsugarast, azon erős pozilett, aztán még este is egy teszt(10-es one step nekem rossz volt) egy középkategőriás csíkteszt erős pozi az is...hát van nagy meglepi az biztos...a férjem holnap tudja meg mikor az ebédszünetben kibontja a dobozkámat:)
2014. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hú egyáltalán nem szokásom beleszólni,félve is kérdezem meg,de hogy-hogy nem Te mondod el személyesen? Miért döntöttél így?

Egyébként tényleg nagyon gratulálok! Sok boldogságot!

2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért döntöttem így, mert ez így meglepi lesz a férjemnek.Holnap is dolgoznia kell és ezzel akarom kicsit feldobni:) A lányunkat személyesen mondtam el anno:) Br ő akkor is elég szkeptikus volt:"majd akkor hiszem el ha már érzem ahogy rúg...":) Előre látom, ezt fogja kérdezni:"de ez most hogy?menstruáltál, nem?nem értem, hogy???":))
2014. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!