Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SZERINTETEK mi lehet?

Senga222 kérdése:

SZERINTETEK mi lehet?

Figyelt kérdés

Lehtséges hogy buta lesz a kérdés, 10 napja nem jött meg aminek nagyon örülünk mert màr jò ideje babát szeretnénk.


7.Napon csináltam egy tesztet ami negativ lett.Ma reggel csináltam egy másikat ami erös pozitiv lett (T csik sokkal erösebb mint a c) és egyböl sirva fakadtam de aztán kiderült hogy az ovu teszt volt csak nem figyeltem pedig a dobozra irtam hogy ovu teszt kicsit komás voltam reggel.

Ez normális hogy ennyire erösen pozitiv az ovu teszt?


?



2014. jan. 2. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinàlj egy rendes tesztet , 10 nap utàn màr dèlutàn is kellene mutatni.
2014. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen szeretnék mindenképpen csak itt még zárva minden.Ha nem jön meg

Akkor orvoshoz megyek mert nem hiszem hogy baba ,ha az lenne mutatta volna a terheségi teszt.csak igy az ovu tesztet furcsáltam.

2014. jan. 2. 12:09
 3/3 FKKTorp ***** válasza:
100%
Az ovu teszt is pozitívat mutat ha baba van, mivel az lh és a HCG hormon nagyon hasonló, ezért mindenképp érdemes egy terhességi tesztet is csinálni.
2014. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!