Lehetek terhes, ha?

Figyelt kérdés
Menstruáció késik 10 napja, de görcseim vannak, mintha mindjárt meg akarna jönni (néha erős néha gyenge). Ma teszteltem, de sajnos negatív lett.(délután végeztem el Gabriel teszttel) Tervezzük a babát, és várjuk. Gravidát november végétől szedek. Lehetek terhes? Menjek el orvoshoz, vagy még korai?

2014. jan. 2. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
ha rendszeres a menstruációd, akkor már látszania kéne a teszten. Esetleg csinálj még egyet, más márkájút reggeli vizeletből.
2014. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig még nem nagyon késett szinte soha, ezért egy kicsit meg is örültem. Holnap reggel csinálok még egy tesztet. Csak nem tudom, hogy a görcsök miatt felkeressem-e az orvosom vagy felesleges?
2014. jan. 2. 16:08
 3/9 FKKTorp ***** válasza:
Csináld meg reggel a tesztet, és ha pozitív akkor magnézium, és doki, h negatív, akkor két naponta csinálj tesztet reggeli első vizeletből, amíg pozitív nem lesz, vagy meg nem jön.
2014. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget, így fogok tenni! De Gravida mellett szedjek pluszba magnéziumot?
2014. jan. 2. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen nekem magnerotot ajànlott az orvos. Muszàj a görcsökre. 3x1

10 nap kèsèst sajnos màr ki kellene mutatnia, èn azèrtelmennèk orvoshoz.

2014. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FKKTorp ***** válasza:
Nyugodtan.
2014. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Felkeresem akkor a napokban az orvost.
2014. jan. 2. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?? hogy vagy? :)
2014. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta megjött sajnos, de most újra próbálkozunk reméljük sikerül :)
2014. jan. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!