Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes szerintetek,...

Lehetek terhes szerintetek, vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Szóval megszakításos módszerrel csináljuk a párommal,mert nem akarunk még gyúrni a babyre,de ha jön,nagyon fogunk örülni. Az utolsó előtti mensim(ami 4 napos szokott lenni) nov.29-én volt,de együtt voltunk nov.8-án,20-án,22-én,25-én,26-án.... Majd dec.12-én mensiztem de csak 2! napig tartott... Aztán együtt voltunk 14-én és 15-én. Furin elkezdett feszülni a mellem utána 2-3 napra,ami azóta is megvan,bár ma már nem feszül annyira(olyan,mint mensi előtt szokott lenni).... :( Kívánom a savanyúságot,hamar felfordul a gyomrom,van néha gyomorsav túltengésem és a gyorskaját enném mindennap,ha tehetném.(Pedig nem szeretem a gyorséttermi kaját ennyire...)

Szerintetek ezt bebeszélem magamnak,mert szeretném,ha baby lenne a dologba,vagy előfordulhat tényleg baby? :)

Az a baj,hogy amik tüneteim vannak,mensikor is ezek szoktak lenni...bár az utcsó 2 napos az durva...

Vélemények? Esetleg tapasztalatok? :)



#terhesség #rövid mentruáció
2013. dec. 31. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A teszt mit mutat?
2013. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A teszt hamarabb tudja a választ mint mi!
2013. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
27-én volt egy negatív tesztem... Vagy az korai volt?
2013. dec. 31. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2013. dec. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bebeszéled magadnak!
2014. jan. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, hogyha ennyire rá vagy feszülve a baba témára akkor miért megszakítás? Ha meg a párod még nem akar, akkor ne eröltesd, mert kónnyen egyedül maradhatsz a babával.
2014. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem sem vagy terhes. Ha hitegetni akarod magad, akkor álmodozz tovább, de én holnap megint vennék egy tesztet...

Mi is megszakítással voltunk együtt 4 éven keresztül, soha nem lett baba, de úgy mint Ti, nem bántuk volna.

Aztán mikor tényleg élesben ment a buli, 3 hónap múlva maradtam terhes.

Ha babát akartok, éles fegyverrel kell támadni ! :)

2014. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha dec. 12.-én volt meg, akkor ezek nem terhestünetek, csak bebeszéled.
2014. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm a tanácsokat. Nem arról van szó,hogy nem akar,de még nem élesbe akarja sem Ő,sem én. Amúgy meg nem hagyna magamra a babyvel,ennyire már megismertem,meghát volt már ehhez egy "próbánk",akkor sem hagyott magamra...
2014. jan. 1. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
A hányás, kívánósság, gyomorsa és a többi tünet csak a terhesség 6-7-8. hetében kezdődik el. Tehát menzesz kimaradása után min. 2 héttel. Aktus után 2-3 nappal még be sincs ágyazódva (az 7-12 nap). Ha már beágyazódott és elkezdődik a hormon termelődése, akkkor indulnak a tünetek. Szóval szerintem is csak bebeszéled magadnak. Sajnálom...
2014. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!