Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak 1 napja késik, de...

Még csak 1 napja késik, de semmi hasfájás vagy mellfeszülés.2 napja barnás folyásom volt este. Mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A hőm normális, sőt alacsonyabb.
2008. júl. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hőd lefelé megy az nem valami bíztató jel, ugyanis menszeszkor, vagy előtte 2 nappal el kezd esni :(

De ne add fel, tudod, a remény hal meg utoljára...

Nekem barnás folyással keződik mindig, de ezt embere válogatja.

Kitartás, és föl a fejjel :)

2008. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz a kommentet :) 17 éves vagyok, úgyhogy nem szeretnék babát, ezért félek ettől az egésztől :S máskor mindig napokkal előtte fáj a hasam és most tényleg semmi :S nagyon remélem, hogy meg fog jönni
2008. júl. 15. 20:05
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam, hogy nagyon kevés, szinte semmi a folyásom... szerintetek akkor? :S
2008. júl. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!