Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Már 3-4 napja...

Szerintetek? Már 3-4 napja késik a menstruációm! Rendszeres a szexuális kapcsolatom. De már kb 5napja olyan érzés van a méhemnél ill. az alhasamnál, mint ha megjönne kisebb görcsök de inkább enyhe fájdalmak.

Figyelt kérdés

Megszakításos módszerrel "védekezünk", de valamikor amikor neki "meg volt" még folytatjuk.

Tesztet fogok csinálni hamarosan ha nem történik semmi.De kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Köszönöm! :-)


2009. nov. 29. 10:26
 1/4 anonim válasza:
Sterintem simán lehetsz terhes.Mérd meg a hődet,ha majdnem eléri a 37-et,vagy el is éri,akkor máris tesztelhetsz.Az alhasi fájdalmak is jelezhetik a terhességet.
2009. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Elsőként:jól tetted,hogy idézőjelbe raktad a védekezés szót mivel ez a módszer gyenge formája a védekezésnek amiből adódhat az esetleges következmény!Mivel senki nem látnok biztos választ nem fogsz kapni csak egy terhességi teszttől!Ennyi késés után már bízhatsz az eredményben!A fájdogáló has lehet terhesség miatt is!!!!Viszont ha nem terhesség és rendszeresek a ciklusaid lehet más probléma amivel nem árthat nőgyógyászhoz fordúlni!Ha még nem akartok babát és továbbra is ezt a formáját választjátok a "védekezésnek"legalább miután már párodnak (meg volt)ne tegye vissza mert észre sem veszi talán de utóváladék is van amivel kb.ugyan annyi esély van a teherbeesésre mintha ki sem vette volna!!!!Csinálj tesztet!!!!
2009. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hőm általában 35 szokott lenni most 36 de szerintem ez nem jelent semmit!
2009. nov. 29. 11:28
 4/4 anonim válasza:
Általába a nőknél mielőtt megjön,1,2 nappal le szokott menni a hő.Én is innen tudtam meg,hogy terhes vagyok.Amelyik nap megkellett volna jönnie,megmértem és 37-et mutatott,akkor már tudtam ,aztán rá 2 napra a teszt is kimutatta.De feszülnie kéne a mellednek is,és már talán hányinger is jelentkezne,nem feltétlen reggel.
2009. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!