Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensim 12 napja késik, de még...

Mensim 12 napja késik, de még szoptatok 2x. Szédülök hányingerem, gyomorégésem van, étvágyam nincs, szexet sem igazán kívánom, mellem érzékenyebb . Viszont fájdogál a hasam, ez a mindjárt megjön érzés:Teszt (délután csinált) negatív, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nemhiszem ha a teszt nega lett. Akkor nbemsokára lehet megjön és azért hangulatváltozásod van.
2009. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi amíg szoptatsz nincs is menszeszed szóval még nem is fog megjönni. Persze attól teherbe lehet esni mert attól van peteérés. De ha a teszt negatív lett akkor nyugi.
2009. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is azt hittem,hogy nem lesz amig szoptatok,de csak 2 hónap maradt el,azóta rendesen menzistem minden hónapban,csak most nem jött meg....
2009. jún. 6. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsóval vitatkoznék, mert nekem akkor jött meg először amikor még szoptattam,de már csak napi 2-3szor.Szerintem még bármi lehet, várj még 1-2 napot tesztelj reggeli elsőből, és ha negatív, és a mensinek se semmi jele akkor menj orvoshoz.
2009. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igazatok van de én úgy tudtam amíg szoptatsz nem jön meg. Akiket én ismerek egynek se volt még szoptatott.

De ha a teszt negatív akkor nem hiszem hogy terhes vagy.

2009. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!