Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szurkál és van megjön...

Miért szurkál és van megjön érzés a nemvárt előtt egy-másfél héttel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 10:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

de már ilyenkor a beágyazódás környéke

e van, szóval valószínű sikerült!!!!!

2009. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%

a beágyazódás első tüneteit a beágyazódás kezdetétől számított 7-13. napon lehet érezni, tehát ahogy előttem is írták, ezt a megjön érzést, hányingert, esetleg pár csepp vérzést is tüszőrepedés miatt érezhetsz most, ami természetesen jó jel, azt jelzi, hogy most érdemes ráhajtani a babára!

De ne hülyítsük már egymást olyannal, hogy közel 2 héttel a nemvárt menstruáció előtt már sikeres beágyazódásról beszélünk!

2009. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a peteérés után 1 héttel szúrkált a hasam, hasonló érzés volt mint peteéréskor, csak több napig eltartott. De mellem akkor még nem fájt, meg más tünetem se volt, csak ez. Csodálkoztam is, hogy megint peteérésem lenne..hisz 1 héttel előtte is volt. Aztán mostmár utólag tudom, hogy az a beágyazódás volt.

23 km

2009. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

kedves KisMama!

és az a szurkálás végig tartott, amíg az elméleti mensinek kellett volna jönnie és volt megjön érzésed közben? mert nekem ez van. nem sok és nem erős, csak úgy néha pár másodpercre érzem, mintha. de még ha meg is fog jönni akkor is korainak tartottam, mert már múlt hét óta érzem és csak most hét végén kéne (nem) megjönnie...

2009. dec. 1. 18:29
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
A 16:30-as vagyok. Ha jól emlékszem még tovább eltartott. Nem egyfolytában naphosszat, de időnként előjött a szúrka, és tényleg olyami volt, mintha meg akarna jönni. Kezdődött a mensi előtt 1 héttel, és asszem eltartott nálam 2-3 hétig is, de mindenki más. Ha neked is jóval a mensi előtt ilyen érzésed van, akkor jó esélyed van a babára. Hétvégén csinálj tesztet, akkor általában már kimutatják. Aztán írj, hogy mi a helyzet. :)
2009. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
nekem ez 30 nap, majdnem ugyanazt éreztem és hétvégén tesztelek, azt tudni kell nekem 5 petém ért, és 10mm es volt a méhnyálka .
2009. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
le lettem rendesen pontozva, gondolom azért, mert nem azt írtam, amit olvasni szeretnétek. Amit tudok, az saját tapasztalat (3 gyerek), a nőgyógyászom, aki ezt elég érthetően elmagyarázta, és a szakirodalom. Ha valóban a beágyazódás elején vagy, akkor babás tüneteid (szurkál és megjön érzés) még nincsenek. Ha ilyet érzel, az mástól van. Azért majd írd meg légyszi, hogy mi lett az eredmény.
2009. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

mindenképp megírom, hogy mi volt, de csak hogy nehogy engem higgy gonosznak én nem pontoztam senkit. mindenki véleményét nagyon szívesen olvastam, ugyan úgy a Tiédet is.

nem dédelgetem magam felesleges álmokba már csak pár nap és kiderül!

viszont szerintem Te is láthatod, hogy mivel nem vagyunk egyformák, volt akinek ez volt a tünete. én is olvastam már sok olyat, hogy nagyon hamar érzett valamit (ami lehet pszcihés is) és volt akinek az volt a furcsa, hogy semmit nem érzett.

én már estem át mindkét hónapon, de még egyszer se voltam terhes:(

azért írtam ki a kérdést, mert jó tapasztalatokat olvasni, ugyan így a Tiédet is! Gratulálok a 3 babádhoz!:D


és köszi mindenkinek!

2009. dec. 4. 06:40
 19/20 anonim ***** válasza:
félre ne érts, szorítok neked, és remélem, hogy babát vársz (mert minden esélyed megvan rá). Csak naponta több tucat hasonló kérdést olvasni itt, hogy mi látatlanban, nem egyértelmű jelek alapján, 1-2 héttel a nemvárt előtt döntsük el, hogy baba, vagy sem. Szerintem felelőtlenség ilyenkor olyasmivel bíztatni valakit, amiben nem lehetünk biztosak. Én egy éve átéltem ezt, a 3. babánk nagyon nehezen fogant. Többször tettem fel hasonló kérdést, mint te, és a válaszolók 90% már gratulált, aztán minden hónapban jött a hidegzuhany. Rossz volt. Aztán egy darabig nem írogattam ide, nem foglalkoztam a dologgal, és akkor sikerült a baba. Remélem, neked is fog! Akár már most is!
2009. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló. Igazad lehet abban, hogy még korai azon tanakodnia, hogy ez a baba jele-e, és hogy ezekkel a válaszokkal csak nagy reményekbe ringatja magát, és csalódhat. Persze, ez így van, szerintem is ráérne akkor, ha már késik. Én csak csak válaszul leírtam amit én tapasztaltam, és nem tudom te mit éreztél, vagy mit nem, de különbözőek vagyunk, mindenki másképp éli meg a dolgokat. Nekem igenis a ciklus 3. hete után szurkált a hasam, és nem pszichésen éreztem, ugyanis egyáltalán nem volt terveben a baba, nem is számítottam rá, és akkor nem is foglalkoztam vele, hogy mitől van. Utólag következtettem vissza, hogy másoknak is volt ilyen tünete. Na meg én a peteérést is megéreztem, mert mióta abbahagytam a fogigátlót minden hónapban a 14. nap körül szúrt a hasam...és ez nem véletlen sztem. Nem tudom, hogy a nagykönyvekben ez hogy van megírva, nálam így volt.


Várom a fejleményeket, és drukkolok. :)

2009. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!