Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, fehér folyásom...

10 napja késik, fehér folyásom van, néha szurkál is a hasam alja. De ez rögtön el is múlik. Nem merek tesztelni, a múlt hónapban is a nemvárt előtt csináltam egy tesztet, ami persze negítív lett. Utánna pár órára rá meg is jött :- (. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már 10 napja késik, akkor szerintem minden okod megvan az örömre. Minél előbb tesztelj, ha meg akar jönni úgyis megjön, ha meg nem, nem attól fog megjönni, hogy teszteltél! Drukkolok majd írj mi lett!
2009. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már 10napja késik, és baba miatt, akkor a tesztnek pozitívnak kell lennie. Én biztosan tesztelnék.
2009. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Pénteken akarok csinálni tesztet, mert akkor lesz itthon a párom is..és vele szeretném megcsinálni, mert ő erőt ad akármi is lesz az eredmény! Köszönöm h drukkoltok nekem... :)
2009. szept. 15. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mi volt drukkolok!
2009. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Várjuk az eredményt! :)
2009. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok! Negatív lett sajnos :(
2009. szept. 18. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! És azóta már megjött? Máskor is szokott ennyit késni? Mert akkor ki kéne magad vizsgáltatni, ha eddig még nem tetted.
2009. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát, máskor még nem késett ennyit...de a nőgyógyászom szerint ez hormonális eredetű, és semmi bajom nincs...de nem tudom..
2009. szept. 20. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!