Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha spontán vetélés utân vki...

Ha spontán vetélés utân vki rögtön teherbe esik?

Figyelt kérdés
Mi van ha vki rögtön, egy ciklust sem kivàrva teherbe esik? Volt màr vki így?
2014. jan. 3. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esélyed egy újabb vetélésre.Ezért várat a doki.
2014. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy vérzést minimum meg kellene várni már csak a ciklus figyelése miatt is, mert felborult hormonháztartással nagyobb az esély a vetélésre. A ciklus hossza, "minősége" sok mindent elárulhat a szervezeted regenerálódásáról. Szerintem nem szerencsés azonnal teherbe esni, de persze hallottam már ilyen jellegű sikersztorikat is.
2014. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Màr volt 2 vetélésem, a legutolsó 2 hete. :(

Mu du viszont egymàsnak estünk és elmaradt a védekezés, most pedig ovus fàjdalmaim vannak.

Az első utàn szépen kivàrtuk a 3 hónapot, utàna össze is jött,mégis vetélés lett a vége megint.

Tulajdonképpen nem izgulok annyira , h mi van ha összejön ebből a baba, csak érdekelne h vki jàrt e màr hasonló cipőben.

Még mielőtt elítélnétek, nem vagyok felelőtlen. Csak két vetélés utàn màr úgy vagyok vele h nem ezen múlik...akàrmikor megtörténhet a baj

2014. jan. 3. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Masodik valoszolo vagyok! Nekem is volt ket vetelesem, ugyhogy teljesen ertelek. Amugy nem biztos, hogy a veteles utan az ovulacio ket het utan bekovetkezik, bar ha ovus fajdalmaid vannak, akkor akar lehetseges is.
2014. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elsö vetélésem után,azonnal visszaállt a ciklusom.

Most még biztos nem volt peteérésem mert ovuteszttel figyelem,csak érzem a szúrkálásokat.

Remélem nem csináltunk nagy hülyeséget tegnap... :S

És neked van már gyerköcöd?

2014. jan. 4. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Nincsen sajnos :( Én is nem rég veszítettem el a második babámat is.
2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!