Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetélés (menstruációval...

Korai vetélés (menstruációval távozott) után kell várni, vagy rögtön teherbe lehet esni? Egyáltalán képes rá a szervezet ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy képes rá. Akár már a következő ciklusban teherbe eshetszt. Ezt az állapotot a tested sima menszeszként éli meg. Nem kell várnotok.
2009. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál.
2009. okt. 22. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van az előttem szólónak. Nyugodtan próbálkozzatok.
2009. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Remélem, most minden rendben lesz.
2009. okt. 22. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is igy volt, és rögtön utána próbálkoztunk de nem jött össze, pedig eddig sose volt gondom a teherbeeséssel. Ráadásul majdnem két hetet késett, pedig 28 naposak voltak előtte a ciklusaim. Most a 2. hónapom azóta és valamikor jövő hétre nem várom, remélem most sikerült. Bár hőmérőzök és most is elég későn volt pé-m, valamit mindenesetre nagyon megkevert nekem az korai vetélés (10nap után). Kiváncsi vagyok mi lesz, most sokat voltunk együtt. Múlthónapban viszont keveset és lehet,hogy akkor még nem volt pé-m amikor együtt voltunk.

Úgyhogy nekifoghattok nyugodtan, nekem is mondta a doki, hogy lehet, mivel nem volt műtét és nagyon korai volt. Sok sikert!

2009. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is.
2009. okt. 23. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod, hogy terhes voltál, ha a menstruációval távozott?
2009. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy 4 teszt lett +. Aztán megjött és másnap negatív lett sajnos.
2009. okt. 24. 15:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért kérdezted?
2009. okt. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!