Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg annyira lehetetlen,...

Tényleg annyira lehetetlen, hogy az első hónapban sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy nem az, csak annyi embertől olvasom itt, hogy hónapok kellettek hozzá, olyat alig látok, hogy rögtön sikerült. Most kezdtük a próbálkozást, elkaptuk a peteérést, minden flottul ment, de annyit olvasom, hogy hónapokig, sőt, évekig próbálkoznak, hogy remélni se merem szinte, hogy pont nekem sikerülhet már most :(
2014. jan. 5. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
dehogy lehetetlen. Én rengeteg olyan hozzászólást olvastam itt, ahol azonnal jött a baba. Nekünk is elsőre sikerült
2014. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen egyáltalán :) Sok sikert!
2014. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetetlen, (igaz ez nem én vagyok mert mi sok éve küzdünk érte de van is egy betegségem ami az oka). Én több párt ismerek akinek sikerült elsöre, na meg ott vannak a nem tervezett terhességek is. De olyat is ismerek akinek a 2-3 baba nem jött évekig az elsö meg elsö hónapban sikerült.
2014. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy nem eshetek teherbe természetes úton (pcos, pajzsmirigy problémák és még sok más miatt is). Ekkor még nem is szerettünk volna babát. Egyszer aztán nagy bulit csaptunk a férjemmel, és nem használtunk gumit, mondván, úgysem eshetek teherbe. Na bumm... Itt szuszog a babám mellettem az ágyon. :-) Úgyhogy semmi nem lehetetlen!
2014. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Első babánk 2 év próbálkozás után jött csak össze, 4 év múlva a második viszont legelsőre. Én is alig hittem el, hogy ez velem megtörtént, mikor előtte meg mennyit szenvedtem a tehetetlenség és a sikertelenség miatt.
2014. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sokan felértékelik ezt az "azonnal" dolgot. Van olyan a környezetemben, aki még csak 4. hónapja szeretne babát és már aggódik, hogy valami nem stimmel. Lehet, hogy igaza van, de lehet, hogy következő hónapban már nem is fog megjönni neki. Szerintem átlag 5-6 hónap az, amit érdemes mindenféle görcs és problémafürkészés nélkül lazán végigcsinálni. Ha hét hónap után sikerül, még az is egy viszonylag jó arány. Szerintem egyáltalán nem gáz, ha valaki nem esik azonnal teherbe, úgyhogy ne gyötörd magad már jó előre ezen. Teljesen felesleges.
2014. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de azért az élet sem úgy működik,hogy mindenki pontosan akkor esik teherbe amikor akar. Az emberi szervezet nem egy gép.
2014. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az 1. és a 2. is egyből sikerült..:) Szerencsésnek mondhatom magam.


24 hkm és egy 20 hós kisfiú anyukája

2014. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 FKKTorp ***** válasza:
100%

Összejöhet minden gond nélkül. Persze mivel sok mindentől függ hogy lesz-e baba vagy sem, ezért nem csodálom az aggódásod. De amíg nem jön meg, van remény.

Nekem elsőre nem jött össze, most megjött, de új hónap, új remény!

Drukkolok, hogy sikerüljön!

2014. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nálunk 2-szer is sikerült az első hónapban, hajrá!
2014. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!