Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan okozhat megemelkede...

Utrogestan okozhat megemelkedett hőt a lombikbeültetés után?

Figyelt kérdés
3 napja volt fagyibaba beültetésem, és szombat este óta megemlekedett a hőm úgy 37 körül van. Ez jelenthet babát, vagy csak az utrogestan okozza?
2009. nov. 29. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt az utrogestan okozza. Illetve egyéb terhességi tüneteket is okoz.

Tapasztalatból mondom, ne foglalkozz ezzel egyáltalán, ne méregesd a hődet. Pihenj, polcold fel a lábad!

Ha 3 napja volt a transzfer, még egyébként sem éreznéd a babát.

Szorítok, hogy megtapadjon a picur!

2009. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Okozhat.

Gondolom végig hőmérőztél.

Én is lombikos vagyok. A sikeres babám beágyazódását én a beültetés napján éreztem, ez nem törvényszerű, de nekem így volt. Másnap leesett a hőm 35.9-re, majd rá egy napra 37-re ugrott, majd 36.6-on állandósulni látszott.

Ez nem törvényszerű mégegyszer írom. Ne foglalkozz a hőddel, a gyógyszerek hívatottak támogatni így a terhességet. Nem egyértelmű a jel, csak 2 hét múlva tudsz biztosabbat.

2009. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tüszőrepedés után a megemelkedett hőt a visszamaradt tüsző által termelt progeszteron okozza.


Namármost az Utrogestan hatóanyaga a progeszteron. értelemszerűen tehát megemeli a hőt.


Ezért Utrogestan használata mellett értelmetlen a hőmérőzés. Amíg szeded, garantáltan magasabb, a babáról, esetleges terhességről meg nem árul el semmit.


Amúgy meg a megelemkedett hő tüszőrepedés után normális, minden nőnek van, nem lombikosnak is, szűznek is, ez nem jelent babát. A megemelkedett hő csak akkor jelent babát, amikor már késik a vérzés.

2009. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!