Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első megemelkedett hő...

Az első megemelkedett hő napján érdemes belehúzni és sokat szeretkezni még, vagy itt is érvényes lehet a kis szünet hagyása az együttlétek közt baba siker érdekében?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én azt olvastam a neten,hogy azért csak érdemes 2 naponta együtt lenni,mert 1 nap kell a sperma újra termelődéséhez.És gáz sincs,hiszen a sperma 48-72 óráig életképes bennünk!
2011. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyiban kiegészíteném az előttem szólót, hogy abban az esetben élnek ilyen sokáig a spermák, ha teljesen egészségesek, mozgékonyak illetve a nő nyákja nem túl savas, és nem "öli meg" őket!
2011. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így igaz!Köszi a kiegészítést!
2011. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt eddig is tudtam, de itt az a kérdés, hogy mivel már megtörtént az ovulációm, megemelkedett a hőm is, tehát kiszabadult a petesejtem ami ugyebár max. is csak 24 óráig életképes, akkor még most belehúzzunk, vagy még van idő egy nap szünetre is? Szerintem már nincs idő...De ti hogy gondoljátok?
2011. ápr. 2. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hááát..szerintem nincs idő...
2011. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bele is húztunk az este! :)

Most már csak reménykedhetek, hogy sikerrel járunk ezúttal.

2011. ápr. 3. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok!:)
2011. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!