Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Két és fél éve szültem, azóta szedem a tablettát. Most Karácsony első napján vettem be az utolsót. Ez szerda volt, pénteken voltunk együtt a férjemmel. Mindig a harmadik-negyedik tabimentes napon szokott megjönni, de azóta sem jött meg. Ma teszteltem du. negatívat. De lehet, hogy korán? Mert ha pénteken teherbe estem, az csak 9 nap.. Hozzáteszem, előtte való héten antibiotikumot szedtem. Hányingerem is van ráadásul. Köszönöm előre is!


26 éves anyuka


2014. jan. 5. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nagyon is bezavarhat a fogamzásgátló tablettánál :S Szerintem várj még pár napot, és csináltass egy új tesztet, ha nem jön meg addig se.
2014. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FKKTorp ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Azóta elkezdted szedni az új havi gyógyszert?
2014. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem mertem elkezdeni, hisz mivan, ha baba van.. Nem tudom, hogy ártana-e neki.. Várok pár napot, tesztelek, aztán meglátjuk.
2014. jan. 5. 23:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, mi lett végül! Örülnétek a babának, hogy állsz hozzá? :)
2014. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké! Hát várni szerettünk volna még a második gyerekkel.. De azért örülnénk persze, ha már így alakult :)

Azóta olvastam, hogy el kell telnie két hétnek az együttléttől, hogy mutassa a teszt.. Az pénteken lesz. Majd tesztelek akkor!

2014. jan. 7. 09:10
 6/10 FKKTorp ***** válasza:
Majd mindenképp jelentkezz, hogy mi lett az eredmény.
2014. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg.. Hányinder maradt, ha eszem, elmùlik pár órára. Néha hasfeszülést is érzek és szúrást. Viszont cicimen semmit (előző terhességemnél ez volt az első tünet)..

Holnap tesztelek, 14 napja voltunk együtt. Azt már lehet, hogy mutatmi fogja.:)

2014. jan. 9. 14:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Negativ. Pedig este ugy feszult a hasam alja, hogy biztosra vettem, hogy terhes vagyok.
2014. jan. 10. 12:09
 9/10 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz azóta, aki látott egy petezsákot :) Majd pénteken megyek vissza hozzá, a vérvétel eredmènyével..
2014. jan. 14. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj remélem minden rendben lesz képet kérünk!

Az émelygés és evés párórára nálam is megvolt! Hát 11hét alatt híztam 3kg-t (sosem tudtam hízni egy kilót se) 11héten elvágták ezt a tünetet :)

2014. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!