Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parom meg en szeretnenk egy...

Orsikamonika kérdése:

A parom meg en szeretnenk egy kisbabat es kozben kiderult h a verem rh negativ ilyenkor nehezeben lehet teherbe esni vagy ez nem befolyasolja? Mire kel figyelmesebb leni es hogyan lehet konnyeben teherbe esni? Koszi elore is

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A teherbeesést nem befolyásolja a vércsoport!
2014. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is negatívos vagyok, mindkét várandósságom elsőre sikerült. Semmi köze hozzá..:)
2014. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá, mindkét terhességemnél elsöre bejött a baba. énis rh negativos vagyok.
2014. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia, a baba fogantatását nem befolyásolja, viszont közben/ utána, idézem: "...Minden ilyen esetben az RH-negatív nőnek egy RH-ellenanyagot tartalmazó injekciót (AntiD gammaglobulin oltás) kell megkapnia. Érvényes ez a szülés utánra is, nem csak az esetleges orvosi beavatkozásokra, vagy spontán bevérzésekre. Az injekció hatására ugyanis egyszerűen csak közömbösítődnek az anyai vérbe jutott magzati vérsejtek, és az ellenanyag-termelés leáll..."

[link]

Egy Rh pozitív anyuka

2014. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a baba rh pozitív lesz, szülés után kapsz egy szurit.
2014. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézessétek meg az apuka vércsoportját is, mert ha ő is Rh negatív, akkor a baba is az, így ellenanyagot biztosan nem termel a szervezet. És meg is kíméled magad a felesleges aggódástól és orvosi köröktől :)
2014. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, de a teherbeesést nem befolyásolja egyáltalán.
2014. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En is Rh negatívos vsgyok es tobb mint egy eve próbálkozunk a babával meg mindig nem jon :( mindig csak reménykedek mielőtt megjön es miutan megjön teljesen el szomorkodok:( es utanna ugy állok neki hogy nem erdekel :( sok sikert kívánok neked!!!:) kitartast ;)
2014. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

sajnalom h meg nem sikerult remelem oszejon hamar, kitartast es koszonom a valaszokat...amugy megtudtam a vercsoportot es ab pozitiv a parome.:(

ugyhogy meglasuk mi es h alakul...

2014. jan. 21. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Anyám RH- és állítása szerint vagy öt évvel korábban jöttem, mint azt ők elképzelték... Nem befolyásolja a teherbeesést egyáltalán.
2014. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!