Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól tudom, hogy hosszú idő...

Jól tudom, hogy hosszú idő után már nem értékelhető a teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam hogy 2 napja (már 3) késik, a hőm fent van, de negatív a tesztem. Viszont egy óra múlva ha megnéztem a tesztet, ott a második csík, de olyan halvány hogynem is látszik. Jól tudom hogy hosszú idő után nem értékelhető a teszt,és lehet hogy csak mivel át volt"ázva"azért látszott halványan a második csík?
2008. júl. 16. 06:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem elég érzékeny tesztel teszteltél!nekem 1 napos késés után a lilly mutatott pozitívat!egy óra után már semmit nem ér az eredmény,kb max 10 perc!milyen tesztel teszteltél,és mennyi a hőd?
2008. júl. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gravi HCG,és a hőm 37,4 hüvelyben.Nem tudom ez jó-e?
2008. júl. 16. 06:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam ezzel a teszttel. Tegnap csináltam reggel tesztet, akkor semmit nem mutatott. Ma reggelre viszont ott volt a második csík is. Én is tanácstalan vagyok, hogy ez jelenthet e terhességet, vagy a teszt ázott túl.:( Tesztelj egy másikkal, én is ezt fogom tenni. Írd majd meg mi a helyzet! Szorítok!
2008. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy másik tesztet csináljatok,addig nézzétek amíg kell.Ha a megszabott idő után kevéssel nem pozitív akkor,nincs baba.Asszem minden tesz használati útmutatóján fel van tüntetve,hogy meddig értelmezhető az eredmény.Később már nem érdemes nézegetni.21 hetes kismami
2008. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!