Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy nem?...

Terhes lehetek vagy nem? Elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
...mert mindig pontosan, vagy 1-2 nappal hamarabb szokott megjönni. Most így kb 4 napot késett a menzeszem. Kb 5-6 napja érzem, hogy mindjárt megjön, gyakori vizelés, és ma reggel kicsit rossz volt közérzetem és a gyomrom. Első gondolatom az volt jön a tesó. Vettem tesztet, mivel sose késik: Negatív. Már délután halvány barnás folyásom volt, de ennyi. A lányommal tipikus tüneteim mind megvoltak. Most teljesen elbizonytalanodtam. Miért késik, ha nem vagyok terhes? Van akinek volt hasonló tapasztalata? Köszönöm!

2014. jan. 6. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet reggel,az a biztos.Ha az is negatív lenne,és még mindig nem jönne meg,szerintem menj el a nődokihoz egy vizsgálatra,hogy megnyugodhass.az is lehet,hogy sokat stresszeltél mostanában,azért késik...sajnos a havit sok minden befolyásolja...még akár az időjárás is...
2014. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. jan. 7. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit.Van valami változás??
2014. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos megjött. Köszönöm, hogy érdeklődtél. Elindult egy újabb ciklus. Iszogatom a gyógyteát, szedem a Gravidát...majd meglátjuk! :)
2014. jan. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!