Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » REzia fogamzásátlót szedek....

REzia fogamzásátlót szedek. Mindig mejön pontosan most viszont nemjött meg. Terhes lehetek? Akinek volt ilyen írjon létsi

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem.Terhes vagyok.Ma tudtam meg.2szem kimaradt az első hetemből és most nem jött meg.Mondjuk nekem gyanús hogy már nem ebben a hónapban történt,mivel a T erősebb mint a Controll vonal.Mi sajnos nem tudjuk megtartani az anyagiak miatt,pedig 1év múlva már simán tudtuk volna vállalni. :(
2014. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia,én szedtem rendesen de rota vírust kaptam és pár órával bevétel után hánytam.és utólag olvastam hogy pótolni kellett volna mégegyszer.most meg már uj levelet kell kezdenem és nemjött meg.én sem tarthatom meg mert 2gyerekem van és a cukor betegségem miatt félek is tőle.
2014. jan. 3. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétből maradt ki a szem?
2014. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14ik szem de nem maradt ki csak a hányás miatt lehet nemsívódott fel rendesen
2014. jan. 3. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság,hogy annyitól nem kellene,hogy terhes legyél.A 14.szem még épp,de a 2.hétbe tartozik.A tájékoztató szerint ilyenkor csak pótolni kell,még kiegészítő védekezésre sincs szükség.Bár nem pótoltad,még mindig pici az esély.Bár mondom,nálam is tuti nálam kizárt hogy ennél a levélnél estem teherbe,ahhoz nagyon erős a teszten a csík,máskor pedig az előző leveleknél mindig rendbe bevettem az összes szemet.Szóval lehet túl pici hormontartalmú a szervezetemnek ez a tabletta,más tippem már nincs.Az a biztos ha veszel egy tesztet!
2014. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én ugyan nem ezt a márkát, hanem egy másikat szedtem, évekig pontosan jött meg tőle, aztán egyszer csak kimaradt, egyszer, majd mégegyszer, ezért dokihoz mentem aki felírt egy másik fajtát. Azt is jó sokáig szedtem, aztán annyira elvékonyodott a méhfalam hogy a doki megtiltotta a gyógyszert. azóta inkább óvszerrel védekezünk.
2014. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Késéssel de végül megjött de azért aggódom kicsit mert olyan tüneteim vannak mint amikor a kicsivel voltam terhes,veszek tesztet
2014. jan. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!