Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek olyan,...

Nuvolyna kérdése:

Volt már valakinek olyan, hogy azért nem menstruált, mert annyira nem akarta?

Figyelt kérdés
Most maradt ki másodszor, csütörtökön megyek orvoshoz, de persze nagyon félek :( nagyon szeretnénk már kisbabát, de azért nem kórosan..voltam orvosnál, dec3án látott megrepedt tüszőt, viszont azóta csak nagyon halvány pozitívom volt. Létezik-e az, hogy mentálisan befolyásolom a ciklusom? Pedig most még várnám is, mert kezdeném a lombikkezelést :(
2014. jan. 7. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
kapsz valamilyen gyógyszert most. mi volt halvány pozitív?
2014. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most nem kapok semmit, Benu tesztet csináltam, az volt halvány pozi...de sajnos csak egy/kettő, a többi időn túl. A 25 napos ciklusom mellett most vagyok az 53. Napon :( november végén voltam telejs hormonvizsgálaton, nem lett túl jó (0,2 amh) , de azt mondta az orvos, nem is vészesen rossz..
2014. jan. 7. 00:45
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha volt megrepedt tüszőm, az hova tűnt, nem kellett volna annak már eltávoznia?:( fizikailag egészséges vagyok..
2014. jan. 7. 00:47
 4/10 anonim ***** válasza:

De ha volt halvány pozi teszted akkor meg kéne nézni nincs e ott valami.

És hát nem lehtetlen, hogy rosszul látták és nem meg repedt tüsző volt.

2014. jan. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Lehet szimulálni ilyen dolgokat hogy émelyegsz és hányingered van, mert annyira akarod mondjuk, de azt hogy ne jöjjön meg, azt kétlem. Ha volt egy halvány pozi teszted az már jó. Nagyon szurkolok neked!!!

2014. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...már nem nagyon merek reménykedni, de majd csütörtök este kiderül..
2014. jan. 7. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Kedves kérdező mi a helyzet veled hogy vagy?

2014. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia 5. :-) tegnap azt mondta a doki, hogy kizárt, hogy terhes legyek, valószínűleg megfogant a baba, de nem maradt meg :-( adott Norcolut-ot, hogy beindítsa...viszont ami összezavart, hogy azt is mondta, hogy van ott egy kis fekete "pötty", ami viszont kicsi ahhoz, hogy terhesség legyen. Most nem tudom, mit tegyek, egyrészről siettetném, hogy elkezdhessem az inszem-et, másrészről mi van akkor, ha az ott tényleg vki, csak picike? :-(
2014. jan. 10. 09:08
 9/10 anonim ***** válasza:

5.vagyok. Az nem lehet esetleg hogy még nem látta a terhességet? Nem lehet hogy korán látogattad meg?

El tudom képzelni mennyire össze lehetsz zavarodva :S Remélem csak túl korán voltál :)

2014. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez a 8. hét...azt mondta, várjak egy hetet, csináljak tesztet és utána vegyem be. Ugyanakkor azt is mondta, hogy a terhesség kizárt, csak azért várjak egy hetet, hátha megjön gyógyszer nélkül...lehetséges, hogy a 8. hét még korai lenne?
2014. jan. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!