Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes múltam, normáli...

4 hetes terhes múltam, normális, ha a méhemnél görcsöket érzek?

Figyelt kérdés
A menstruáció előtti napokban éreztem már, hogy néha hirtelen és erősen begörcsöl a méhem, gondoltam biztos megjön. Azonban 2 pozitív teszten túl vagyok, nem is jött meg, enyhe vérzés sem volt, viszont még mindig érzem, hogy néha belenyílal az alhasamba, a méhembe. Van mikor elég erőteljesen, igaz ez ritka, de azért aggódok. Tényleg előfordul ilyenkor még a görcsölgetés? Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 7. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

2. gyerekkel most, és akkor is így voltam, de nekem az első baba vérezgetésekkel indult, így már tapasztalt vagyok :-P és helyből veszek be 1 MagneB6-ot. Egyébként is tolják a kismamákba terhesség alatt, nekem azután elmúlnak a görcseim.

Amíg nem vérzel addig normális, azt mondják. Viszont a MagneB6 nagyon jó barátod lesz a következő 7-8 hónapban!

2014. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja! u.i.: gratulálok, és szép babavárást!
2014. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FKKTorp ***** válasza:
Így van ahogy az előttem lévő is írta. Ez teljesen normális. Szedj magnéziumot és próbálj meg sokat pihenni.
2014. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Jövő hétre kaptam időpontot, ott mindenképp rákérdezek, de addig meg csak csak aggódok, első baba, nagyon vágytam rá és most még annyira az elején vagyok, így még félek kicsit, főleg mikor érzem a görcsölést. Már várom a vizsgálatot, akkor remélem megnyugszok :)
2014. jan. 7. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ne izgulj, biztos minden rendben lesz. Ha esetleg véreznél (bár nem fogsz, mert minden rendben lesz :-) ) akkor menj időponttól függetlenül, de a MagneB6 biztos használni fog, és nem árt, sőt "kötelező"!
2014. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En hetfon csinaltam egy tesztet es pozitiv lett! De mielott megcsinaltam volna es azota is nekem is gorcsol neha a hasam...eleinte azt gondoltam,biztos mert meg kell jojjon,de a tesz ota kicsit aggodtam en is! Ezek szerint nem en vagyok az egyetlen...
2014. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!